Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW ... Kids Love Design

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW

Kids Love Design - festiwal dizajnu dla dzieci, festiwal przepełniony pop-artem. Motto "Dla Dzieci o designie dla dorosłych. Dorośli o designie dla dzieci" idealnie odzwierciedla całokształt imprezy. Wystawy festiwalowe odbywają się w Polsce, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Urugwaju i Brazylii. 
Pod sufitem 5 metrowa dmuchana głowa Myszki Miki, na ścianach "żywe" obrazy, telefon, na którym Wiwiana chciała pisać smsy, "Czarna Książka kolorów". Powiecie niemożliwe! A jednak! 
Trudno ubrać w słowa, by opisać to co widziałyśmy. Trzeba dotknąć, zobaczyć i usłyszeć, by tego doświadczyć, a potem odnieść to do rzeczywistości. 

Wwiwina 
sukienka - Cubus
buty - Melissa
przepaska - Filipola

Wiktoria
T-shirt - H & M
spodnie - Zara
buty - Converse


Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW
Moda dziecięca
Stylizacje dziecięce

Komentarze

  1. Polecacie wystawy? Jakoś wydarzenia tegoroczne nie zachwyciły mnie tak jak w poprzednim roku., ale chyba jednak się wybierzemy. Zachęciłaś mnie trochę:)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Cieszę się. Z pewnością znajdziecie coś dla siebie. Wraz z Wiktorią zachwycałam się pop-artową sztuką. Wiwiana nie mogła się oderwać od telefonu, na którym to próbowała pisac smsy ;-). "Czarną książkę kolorów" chciała zabrać do domu.

      Usuń

Prześlij komentarz

Photobucket