Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW ... Miłość od pierwszego wejrzenia La lalla

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW

Duże różowe pudełko przewiązane niebieską tasiemką. Lalka w środku. Ale to nie taka zwykła lalka. Ma zielone oczy, długie blond włosy do pasa i piękna gęsta grzywkę. Wiwiana odpakowując swój urodzinowy prezent nie spodziewała się takiej zawartości. Wyciągnęła, powąchała (pachnie cukierkami) i powiedziała: "Mamo przecież do jest mała Wiwianka." Miała mi rację. Skrupulatnie dobierałam szczegóły, by jak najbardziej przypominała moją córkę. Lala ubrana w niebieska sukienkę. Na spodzie kartonu coś jeszcze. Też niebieska, też sukienka. Taka sama dla Wiwi. Szkoda, że nie miałam wtedy aparatu. Widok szczęśliwej Wiwiany bezcenny. Była to miłość od pierwszego wejrzenia. Taka lala to pamiątka na całe życie. 


sukienki i lalka - La Lalla
Buty - Mini Melissa (Też pachnące;))

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW
Moda dziecięca
Stylizacje dziecięce

Komentarze

 1. Masz przepiękną córkę!! Naprawdę :) a ta lalka... podobizna jest piorunująca! aż chce się powiedzieć WOW :) to lala na zamówienie?

  zapraszam do mnie www.xavilove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuje za miłe słowa. Tak lala jest na zamówienie. Frajda zaczyna się już od samego wybory włosów, koloru oczu itd.
   Zobacz tu http://www.la-lalla.pl/

   Usuń
 2. Przecież pani córka ma brązowe oczy a lalka zielone? Dlaczego? My też mamy taką lalkę.wybierałam kolor oczu taki sam jak ma córka...poza tym lalce już na drugi dzień odpadła rzęsa więc nie jest to taki hit jak reklamują.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiwiana ma oczy zielone, faktycznie na zdjęciach wyglądają na brązowe. W rzeczywistości mają takie same. Nasza sprawuje się idealnie, a jedna rzęsa mniej nie zabrałaby i tak tego uroku ani
   lalce, ani radości dziecku ;-)

   Usuń
 3. Przepiękna lalka! Jestem pod wrażeniem i już zamawiam! Długo czekaliście na zamówienie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raptem 2 czy 3 dni odliczając czas dostawy.

   Usuń

Prześlij komentarz

Photobucket