Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW*** Lalka taka sama jak ty La lalla

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW


Wiwianka od zawsze bawiła się lalkami. Cieszy mnie to tym bardziej, gdyż Wiktoria lalkami nie bawiła się w ogóle. Wiwi lalek ma niezliczoną ilość. Skorzystała podwójnie, gdyż odziedziczyła w spadku po siostrze tak zwane jej nietrafione prezenty. Dla Wiwiany to prezenty wręcz idealne. Tym trudniej było wybrać tą jedną jedyną, która pozwoliłam zabrać na długi daleki urlop. Taką, którą będzie mogła się bawić przez kilka tygodni i jej się nie znudzi, a jednocześnie zmieści się w walice. Wyboru dokonała sama i już wiem, że słusznego. Zabiera swoją małą Wiwianke (bo tak ją nazywa) wszędzie. A ile w tym frajdy, jeśli może przebierać nie tylko siebie, ale i lalkę.
Lalki nie będę Wam przedstawiać, bo już ja poznaliście. A kto jeszcze nie widział to zapraszam na post urodzinowy tu. Dziś tylko w trochę innym wydaniu.

A różowe paznokcie Wiwi jak Wam się podobają? Afera aferą, ale mówcie co chcecie, ja w wakacje pozwalam dzieciom na takie szaleństwo. sukienka - La lalla
kapleusz - h&m
buty - Melissa

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW
Moda dziecięca
Stylizacje dziecięce

Komentarze

 1. i znowu ta laleczka - jest czarująca! Zazdroszę Wam tych wakacji, ach!! :)

  www.xavilove.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Jak siostry. Przeglądając zdjęcia uśmiech aż sam się pojawia na twarzy. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ta lalka wygląda jak młodsza siostra:) Super wyszły te fotografie https://achdzieciaki.pl/klocki-26

  OdpowiedzUsuń
 4. Faktycznie lalka jest bardzo podobna do małej. Wyglądają zupełnie jak siostry :) Muszę poszukać lalki na https://modino.pl/lalki-i-akcesoria która również będzie podobna do mojej córki. Wtedy zrobię zdjęcia i wam wyślę, abyście mogli sobie porównać czy tak samo będą podobne :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Photobucket