Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW ... Moro tak czy nie?

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW

Post prosto z plaży. Nie bez przypadku. Niestety Internet ma tylko tu. Nie ukrywam jednak, iż mogłabym pisać w takim otoczeniu każdy kolejny. Ciepły piasek, błękitna woda, palmy i dużo dużo słońca ...

Moda tego sezonu na moro nie przemawiała do mnie od samego początku. Nie nie widziałam w tym siebie, a tym bardziej moich dzieci. Co tam moda? Przecież nie możemy dać się jej zwariować. Wiecie jednak, że tym co pokazujemy na blogu rządzą moje dzieci. Znacie myśl przewodnią naszego bloga i nie zamierzam tego zmieniać. Wiki od samego początku zachwycona była moro. No i niestety musiałam dać się namówić i ja. Wyszło mi to jednak na dobre, bo sama zaczęłam spoglądać w sklepach na sukienki w tej tonacji.
Wybór Wiki padł na hiszpańska firmę, którą już zresztą znacie. Mayoral to marka, która rozumie potrzeby dzieci w każdym wieku. Idealna dla słodkiej Wiwiany i wyluzowanej Wiktorii. Ze światowych wybiegów trendy przeniesione do mody dziecięcej. Przeniesione z niezwykłą delikatnością i starannością. Bez zbędnego przepychu. 

Spodenki w moro znalazły się jako pierwsze w walizce Wiki. Idealne na wakacyjne wojaże. Oglądając zdjęcia, myślę sobie, że przydałyby się tu takie i mi;)
koszulka i szorty -  Mayoral

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW
Moda dziecięca
Stylizacje dziecięce
Photobucket