Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW Urodziny bloga

Dziś mija rok jak pokazałam światu moje miejsce w Internecie. Taki mały skrawek. Skrawek tylu radości i zabawy. To Mój Blog.  

Lada dzień kończę 35 lat. Mam cudowne dzieci i równie cudownego męża. Blog to moja pasja. W końcu nie muszę dokonywać wyborów pomiędzy moim hobby, a czasem spędzonym z dziećmi. A czasu sami wiecie - ciągle mało. Znajomi często pytają, jak godzę pracę zawodową z prowadzeniem bloga. Ja widzicie daję radę, choć faktycznie najczęściej mój dzień kończy się wtedy, kiedy większość z Was już dawno śpi.

Razem tworzymy doskonałe trio, świetnie się przy tym bawiąc. Rozwijamy swoje talenty i poszerzamy horyzonty.

Dokładnie rok temu zadałam sobie pytanie. Czy dobrze robię? Czy wrzucanie miliona zdjęć do Internetu z wizerunkiem moich dzieci to faktycznie dobry pomysł? Teraz wiem, że tak. Bo nie ma w tym nic złego. Każde zdjęcie wysłane do sieci jest przeze mnie analizowanie. Analizowane dziesięć razy,  tak by kiedyś moje dziecko nie przyszło do mnie z pytaniem: „Mamo dlaczego?” Wiem, że nie przyjdzie…

W ciągu tego roku odkryłam w sobie pasję do fotografii. Coś, co we mnie siedziało od zawsze tylko nie widziało światła dziennego. Siedziało w mojej głowie. Przez ostatni rok zrobiłam ponad 20 tysięcy zdjęć z czego pokazałam Wam ponad 2 tysiące. Nie wiem jak to wytrzymaliście. Dumna jestem z każdego. W każde z nich włożyłam kawałek swojego serca. Każde zdjęcie to kawałek naszej historii. Kawałek radości, zabawy i wspólnie spędzonego czasu. To co w dzisiejszych czasach najważniejsze. Bycie ze sobą, a nie obok siebie.

Fajnie, że w tej pogoni za piorun wie czym, my mamy swój świat. Świat DwaRazyW.

Dziękujemy, że z nami jesteście.

Photobucket