Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW Wymarzony prezent

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW

W domu pachnie piernikami, w salonie stoi pięknie przystrojona choinka, a w całym domu świąteczne ozdoby. Nie wiem jak bardzo trzeba być odpornym by nie dać się ponieść tej magii.
Magia niby co rok taka sama. Niby te same pierniki, ta sama choinka. Ale dla dzieci jest jeszcze coś. Za każdym razem coś innego. Mówcie co chcecie, ale to na nie najbardziej czekają. Na te wymarzone prezenty, które z niezwykłą starannością wypisywały i wymalowywały w listach do Św. Mikołaja.
Ten dzisiejszy pokazany tu na blogu pojawił się w marzeniach mojego dziecka w dniu jej 5-tych urodzin, kiedy to dostała od nas swoją ukochaną lalę La Lalla. Znacie ją na pewno. Na blogu pojawiała się dość często. Już pierwszego dnia nie miała gdzie spać. Z czasem okazało się też, że jej garderoba jest dość pokaźna i przydałaby się niebylejaka szafa. I jak tu znaleźć równie stylowe jak lalka mebelki? Szukałam dość długo i znalazłam te od  Henhenhouses. Delikatne, stylowe i bardzo minimalistyczne.
Ile radości dziecku może przynieść kawałek drewna…
Macie ochotę na takie samo łóżeczko dla ukochanej lali Waszej córki. Na naszym Facebooku wypatrujcie konkursu. Jedno będzie do wygrania. I co najważniejsze, sami możecie sobie spersonalizować nie tylko kolor łóżeczka, ale i dobrać odpowiednią pościel. Powodzenia!  
mebelki - Henhenhouses
sukienki i lalka - La Lalla
pompony - Love&Love

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW
Moda dziecięca
Stylizacje dziecięce
Photobucket