Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW**** Lato zimą

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW


Choć zazwyczaj nasze kierunki wakacyjne to klimaty europejskie, bardziej bezpieczne i z przepiękną plażą to zimą do walizek pakujemy paszporty i wyruszamy na podbój świata.  Idealna pora na naładowanie baterii, by dotrwać do wiosny. Promyki słońca, plaża i piasek to jest to co lubimy najbardziej. Zawsze czekamy na ten zimowy urlop z utęsknieniem, chyba bardziej niż na ten latem. Nie wszyscy w naszej rodzinie są jednak tak ciepłolubni. Kiedy my wylegiwaliśmy się na ciepłym słoneczku Wiki właśnie szosowała na stokach narciarskich. Ona jadła gorącą zupę na szczycie, a my na leżaku świeże owoce garściami.

Z urlopu przywiozłam dla Was dużo lata. Dużo zdjęć i dużo słońca. Przez dobrych kilka kolejnych postów nie zobaczycie tu ani śniegu, ani zimowych czapek i szalików. Dziś zostawiam Was z pięknym zachodem słońca. 


Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW Lato zimą zachód słońca Foure`mki KotoKids Wiwiana

sukienka - Four`emki 
naszyjnik - KotoKids
podkolanówki - Calzedonia
buty - Nike 

Blog o modzie DwaRazyW dziecięcej
Moda dziecięca
Stylizacje dziecięce

Komentarze

 1. łał, ale piękne zdjęcia.Ok, jak zawsze ;-) Cudne te Wasze klimaty. A sukienka urocza. Kiedyś ja oglądałam, ale wydawała mi się taka zwykła, na Waszych zdjęciach jest niezwykła. No cóż tu więcej pisać - CUDNIE!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zazdroszczę Wam tego urlopu. Mi też już lato się marzy. A tu ani widu, ani słychu ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. oj my sobie teraz już po tez zazdrościmy ;-)

   Usuń
 3. Piękne zdjęcia. Zazdroszczę tego lata w środku zimy :) Ja już tęsknię za ciepłymi promykami słońca, a zimowy urlop spędzę w górach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. góry też piękne. My co roku planujemy góry, ale gdy urlop coraz bliżej wybieramy jednak te ciepłe klimaty. Chyba to jest to, co tygryski lubią najbardziej. Ciepełko.

   Usuń
 4. Świetny post!
  www.amelieatelier.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. A gdzie byliście? też bym tam pojechała...

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Photobucket