Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW Wieczorową porą. Lato zimią ciąg dalszy

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW


Kiedy już słońce zejdzie niżej przychodzi chwila wytchnienia po upalnym dniu. To jest ten moment, kiedy można delektować się spacerami po plaży całymi godzinami. Kiedy piszę ten post jestem już w domu, jest pierwsza w nocy, a za oknem coś koło -5 C.  O spacerze po plaży mogę już tylko pomarzyć. Cieszę się tylko, że mam wspomnienia, których nikt mi nie zabierze i na zawsze już zostaną w mojej pamięci. Zostaną też, mam przynajmniej taką nadzieję, w tej małej główce, która wtedy czuła się jak w raju. Cisza, spokój i błogie lenistwo. Żadnego wstawania bladym świtem do przedszkola, życia w biegu i wczesnego chodzenia spać. W zamian za to mama i tata 24 godziny na dobę na całkowitą wyłączność. I pełen luz. No i budka z lodami, zawsze otwarta ...sukienka - DKNY
wyszukana na  www.bemybaby.pl
wianek - Glitter 


Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW
Moda dziecięca
Stylizacje dziecięce

Komentarze

 1. Piękne zdjęcia.Ale Wam zazdroszczę tych wakacji :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. wiesz, sama sobie zazdroszczę. Tylko czemu już po?

   Usuń
  2. Planuj kolejne wyjazdy- będzie lżej myśleć o powrocie :}

   Usuń
 2. Wspomnienia to rzeczywiście coś co jest zupełnie nasze i nikt tego nam nie odbierze. Szczególnie te spędzone z najbliższymi. Warto robić takie wypady. Buduje to więź rodzinną i umacnia ją. Bardzo ładne zdjęcia. Ach to lato, już niedługo znów zawita do nas.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Faktycznie. W końcu Wiwianka miała nas tylko dla siebie. Teraz przydałby się taki tylko z Wiktorką, ale ona już strasza i ma inne potrzeby. Koleżanki, bez rodziców, to już inny świat. To był wypad pierwszy raz bez niej i mi jej troszkę brakowało ... chyba czas się przyzwyczaić, że dzieci się usamodzielniają.

   Usuń

Prześlij komentarz

Photobucket