Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW *** Kółko i krzyżyk

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW


Stylizacja nieprzypadkowa. Miejsce również. To ta wisienka na torcie, o której ktoś tu ostatnio pisał. Dziewczyny ubrane w Kółko Krzyżyk, grają w Kółko i krzyżyk i jak dobrze się przyjrzycie marce butów, też znajdziecie w nazwie kółko i krzyżyk. Przecież moda to zabawa, to taka gra w kolory, fasony i mieszanie styli. Ma być nieprzewidywalnie, modnie, ale przede wszystkim wygodnie.
Taką wygodę z pewnością zapewni GEOX. Wiwi nosi Geox`y od kiedy zaczęła stawiać pierwsze kroki. To właśnie buty tej marki wybiera najczęściej. Z czasem dołączyła do nich Melissa. Wiki do włoskiego obuwia dopiero się przekonuje. Do tej pory w jej garderobie królowały trampki, jednak Geox`y okazały się  świetną alternatywą dla jej lifestylowych potrzeb. 
Od razu chcę uspokoić każdego kto widzi dziurawą podeszwę. Mnie samą to totalnie zaskoczyło. Okazało się, że to specjalna podeszwa Geox Respira. Pomimo swojego wyglądu zapobiega przedostawaniu się wody do środka, a oddychająca membrana wewnątrz gwarantuje idealną termoregulację. Dla Wiktorii, która prowadzi bardzo intensywny tryb życia jest to niezwykle ważne. Koncepcja oddychających butów daje jej ogromny komfort noszenia nawet po 9 godzinach bycia w szkole. Istotnym założeniem marki jest zapewnienie harmonii między ziemią, po której wszyscy stąpamy, a powietrzem, którym oddychamy. Podoba się nam taka filozofia komfortu.   
A Wiwi? No cóż. Migające światełka z wyłącznikiem ON i OFF były największą fascynacją. Mówi, że to „czarodziejskie buty”. Jaką magię w sobie skrywają? Chyba już wiecie. 


Sklep www.mivo.pl, w którym je znalazłyśmy wierzy, że „w pięknych butach życie jest piękniejsze i że w dobrym obuwiu można zawojować świat”.  Dodałabym tylko „i w wygodnym”.

Wiwiana
sukienka - Kółko Krzyżyk
przepaska - KotoKids
buty Geox - www.mivo.pl
podkolanówki Tommy Hilfiger - www.mivo.pl

Wiktoria 
spodnie - Kółko Krzyżyk
buty Geox - www.mivo.pl


Zdjęcia wykonane w Pauza Cafe

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW
Moda dziecięca
Stylizacje dziecięce
Photobucket