Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW **** Róż czy pudrowy róż?

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW


"W Polsce dobrze ubrane dziecko kojarzy się ze strojeniem, próżnością, wręcz głupotą matek." Kasiu trafiłaś w samo sedno. 
Ja poszłam o krok dalej, dałam pełną swobodę moim dzieciom w dobieraniu swojej garderoby. I wiecie co? W ich szafach nie ma ani bluzek z kucykami, ani sukienek z kolejną modną bajką, ani samego różu. Jedyny róż jaki znajdziecie, to ten pudrowy. 
Zdziwione? Z pewnością. Czy faktycznie warto dać dzieciom możliwość dokonywania własnych wyborów? Możliwość wyrażania siebie. Czy faktycznie ciuchy są tak ważne? Nie? A przecież "jak Cię widzą tak Cię piszą."  spódnica - KotoKids
sweter - Zara
bluzka - Name it
torebka - KotoKids
przepaska - KotoKids
buty - Crocs 
(niestety piękne sandałki, które idealnie pasowałby i które zostały zakupione specjalnie na ten wyjazd zostały zapakowane do szafy zamiast do walizki)


Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW
Moda dziecięca
Stylizacje dziecięce

Komentarze

 1. Twoje córki od małego mają dobry gust!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja tam uwielbiam róż w każdym wydaniu, ale najbardziej lubię zwiewne, pastelowe sukienki.. Ten odcień różu jest totalnie mój :) Dziewczęcy, lekki, delikatny.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tak i jeszcze raz Tak!
  trzeba dać dziecku swobodę wybory garderoby.
  Przypomina mi to malarkę Akiane, której niezwykły talent mógł się rozwinąć tak wcześnie (wielkie sukcesy już od wieku 5 lat), dzięki mądrym rodzicom, wspierającym jej działania.

  Ubranie Twojej córy jest w gamie

  Jarek

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda przeuroczo w tym stroju, pastelowy róż zdecydowanie najlepszy :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Photobucket