Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW* Weekend za miastem

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW

Klimatycznie i wyjatkowo ciepło. To jedyna taka sobota, jaką udało nam się ostatnio złapać. Miejsce czysto górlaskie, choć od gór dzieliły nas steki kilometrów. To nie góry, to zwykła wieś, ale jaka piękna. Z niecierpliwością czekam, kiedy na tej łące zakwitną polne kwiaty, kiedy trawa sięgnie do kolan. Uwielbiam takie miejsca. Czas się w nich zatrzymuje. 
Stylizacja całkiem przypadkowa. Skarpety pożyczone od mamy, kalosze idealne na wędrówki po lesie po jeszcze dość wilgotnej ziemi, t-shirt ulubiony i szorty, które Wiki zabrała na ten wyjazd awaryjnie. Nikt nie przypuszczał, że pogoda nas aż tak rozpieści. Szkoda tylko, że słońce ze swym blaskiem nie zagościło u nas na dłużej. 
Marki, które znalazły się dziś na blogu doskonale już znacie. T-shirt Sylwii Majdan Wiki pokazała już Wam w poprzednim poście. Miękkość materiału sprawia, że rzadko się z nim rozstaje. Szorty Memola wyszukane w polskiej niszowej marce. Marka, która doskonale zdaje sobie sprawę, jak ważna w życiu jest aktywność fizyczna, idealnie wpasowała się w gusta Wiktorii. Nigdy przecież nie wiadomo, kiedy przyjdzie ochota na zrobienie kolejnej gwiazdy, salta czy po prostu zwykłego szpagatu... 
sweter - zara 
t-shirt - Sylwia Majdan
szorty - Memola
kalosze - Hunter
skarpety - h&m
Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW
Moda dziecięca
Stylizacje dziecięce
Photobucket