Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW * Bajkowy świat

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW

Wiwiana stonowana, elegancka i subtelna jak zawsze. Nie zaskoczy Was przypadkowym zestawieniem wzorów i kolorów, przynajmniej nie dziś, nie w tym poście. Większość jej stylizacji jest przemyślanych i dobranych kolorystycznie.  Nie oznacza to bynajmniej, że jest nudno i niemodnie. Wręcz przeciwnie. Granatowa sukienka, szary płaszcz i szare rajstopy. Brzmi nieciekawie prawda? Ale nie w połączeniu z mocnym akcentem w postaci dość odważnych butów Gino Rossi. Takie buty obudzą każdą szaroburą stylizację, a jednocześnie nie zabiorą jej tego dziewczęcego uroku. I choć nie są to szklane pantofelki Kopciuszka, mienią się w słońcu tak samo magiczne.
Magiczne jest też miejsce. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przenosi nas z miejskiego zgiełku w bajkowy świat, świat blisko natury. Mimo, że nie jest to sala balowa, to Wiwi choć przez chwilę chciała się poczuć jak królewna. Taka z koroną na głowie. Potem wskoczyła w jeansy (tak tak, czasami też je nosi) i sportowe buty, by łowić z tatą ryby. Złotej rybki niestety nie złowiła. Znalazła za to żabę. Nie pocałowała jej, więc królewicza też nie spotkałyśmy. 
Dawno, dawno temu za siedmioma górami i siedmioma lasami żyła mała dziewczynka o imieniu Wiwiana…
Chcecie wiedzieć jak się skończyła ta bajka? Tak po ciuchu powiem Wam, że szklane pantofelki też będą. Takie niczym z bajki o Kopciuszku, tylko starannie wybrane przez Wiwiankę. I też z Gino Rossi. Tak samo wygodne, dopracowane w każdym szczególe, idealne dla delikatnych nóżek mojej królewny.
Nie lubicie bajek i błyszczących butów? Nie martwicie się. Wiki szykuje dla Was sporo luzu w równie odważnym obuwiu. Takim, że nawet mama jej zazdrości.
Do zobaczenia.


płaszcz - Mayoral
sukienka - Kółko Krzyżyk
buty - Gino Rossi
rajstopy - h&m
spinka - KotoKids

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW
Moda dziecięca
Stylizacje dziecięce
Photobucket