Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW *** Ogień i woda

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW

Pewnie zdążyliście już zauważyć, że moje córy to dwa odmienne żywioły. Zawartość szafy Wiki zadziorna z dużym naciskiem na wygodę. W końcu aktywność fizyczna jest w jej życiu najważniejsza. Szafa Wiwianki za to subtelna, delikatna i jak na jej wiek, bardzo elegancka. Nie znaczy to jednak, że nie ma w niej luźnych spodni czy sportowych butów. W końcu też jeździ na rowerze, rolkach i biega po lesie jak dziś. Różne są ich temperamenty i niestety trudno u nich o wspólne zainteresowania. Mimo wszystkiego tego, co je dzieli razem są w stanie tylko grać na tablecie. Grają w gry? Pewnie, że tak! Tylko w starannie wyselekcjonowane. Przecież nie każda gra to strata czasu. Można grać kreatywnie i efektywnie. W Internecie jest wiele gier dla dzieci. Dziewczyny grają w te ściągnięte z App Store, gry Poki i kilka innych. I nie mówcie mi, że Wasze dzieci nie grają. Sama czasami ubiorę jakąś lalkę z Wiwi lub nakarmię Pou ;-)
Oczywiście dawkujemy to z umiarem. Najbardziej jednak lubimy spacery po lesie i pieczenie ziemniaków na ognisku. Ognisko w planach na następny tydzień. Mam nadzieję, ze pogoda nas nie zaskoczy. Dzisiejszy spacer był w przerwie pomiędzy jedną, a drugą ulewą. Zobaczcie, jakie piękne promyki słońca udało się nam znaleźć.  
Nowa marka, która u nas zagościła to Maliseven. Prany miękki len skradł serce nie tylko dzieci, ale i moje. Wiki pokazała Wam agresywną jego wersję. Wiwianka czeka na letnie upalne słońce, wybrała coś zdecydowanie subtelniejszego i bardzo lekkiego. 
O marce booso rozpisywać się nie będę. Nie dziś. Dziś tylko czapka. Niestety tylko ona pasowała na Wiktorię. Styl kolekcji idealny dla Wiki. Nawet nie wiecie jak bardzo ubolewam, że wyrosła już z ich rozmiarówki. Szorty i pantsy byłyby doskonałe. Wiwianka za to już za chwilę pokaże Wam swoje wybory z nowej kolekcji SS2015. Jest obłędna. Ubiegłoroczną możecie zobaczyć w naszych postach z przepięknej Majorki (booso boso oraz booso boso cd)

Wiwiana 
spodnie - Zara 
buty - Geox www.mivo.pl ( więcej zdjęć w poście Kółko i krzyżyk

Wiktoria
koszula - Maliseven
spodnie - Zara
czapka - booso
buty - Geox www.mivo.pl (więcej zdjęć w poście Kółko i krzyżyk )

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW
Moda dziecięca
Stylizacje dziecięce
Photobucket