Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW Weekendowy luz

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW

Kiedy okazało się, że rozmiarówka dziecięca właśnie skończyła się dla Wiktorii już w wielu markach odzieżowych i obuwniczych, dotarło do mnie w końcu, iż nie jest już małą dziewczynką. Buty wybiera z tej samej kolekcji damskiej co ja. Do jednej z moich ulubionych torebek Obag też już się przykolegowała. „Wiesz mamo, ona jest taka wygodna i niepowtarzalna. No i nie dla małych dzieci.” – usłyszałam.  Powiedzcie mi, kiedy ona tak urosła? 
Obiecałam pokazać Wam marki, które nie zapomniały o nastolatkach. I choć buty Gino Rossi pochodzą z działu damskiego, to cała reszta jest w wersji kids. Zarę każdy z nas zna i nie ma co tu dużo pisać. Jest fenomenalna, stylowa i nie bawi się w kotka i myszkę. Jedyna wada to powtarzalność kolekcji i serii. Niestety pół szkoły chodzi ubrana tak samo. 
Four`eMki w wydaniu Wiwianki widzieliście już wielokrotnie. Teraz do marki przekonuje się Wiki. Spodnie z falbaną skradły i moje serce. Pewnie niedługo i mnie w nich zobaczycie. Pudrowy róż to przecież mój ulubiony kolor. Nie mogłam się oprzeć.  Marka Four`eMki urocza, klimatyczna i bardzo falbaniasta. I co najciekawsze mimo tylu falban nie traci na swojej zadziorności. Idealna dla małej damy jak i trochę większej sportowej duszy. Nietuzinkowe pomysły zdecydowanie przemawiają do naszej trójki.  Teraz już śmiało mogę powiedzieć, że każdy projekt znalazłby swoje miejsce w naszej szafie. 
T-shirt Wiktorii od ulubionej szczecińskiej projektantki, której przedstawiać Wam już nie muszę. Zresztą całkiem niedawno pokazałam Wam pierwszą dziecięcą kolekcję Sylwii Majdan, której twarzą jest Wiwianka. Choć kolekcja SMkids skierowana jest bardziej do jej klimatu, Wiki wyszukała w niej coś i dla siebie. 
Buty. Oglądając te zdjęcia chyba jednak sama pokuszę się o takie dla siebie. Pochodzą z działu damskiego, więc nic nie stoi na przeszkodzie. Łącza w sobie to co Wiki lubi najbardziej, niby sportowe, a jednak nie tak do końca. Świetne zatarcie granicy pomiędzy zwykłymi trampkami, a eleganckimi butami. Mama i córka w tych samych butach? Z Gino Rossi to możliwe.   
Wiki zdanie na temat torby  już znacie. O mojej miłości do Obag napiszę Wam w jednym z kolejnych postów. O tym czy faktycznie kawałek kolorowej gumy może zastąpić naszą ulubioną skórzaną torebkę. Ci, którzy obserwują nas na Instagramie z pewnością znają już odpowiedź na to pytanie.
Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW Gino Rossi kolekcja dla dzieci Sylwia Mjadan SM kids Fouremki Wiktoria

sweter - Zara
t-shirt - Sylwia Majdan
spodnie - Four`eMki
buty - Gino Rossi
torba - Obag

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW
Moda dziecięca
Stylizacje dziecięce
Photobucket