Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW * Lekkie jak piórko

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW


Krótki wyjazd nad morze. To czego było nam ostatnio trzeba. Tym razem idealnie trafiłyśmy w pogodę. Piękne słońce, delikatny wiatr i błogie lenistwo na plaży. W końcu można było się tym morzem delektować do woli. Aż trudno uwierzyć, że zdjęcia pochodzą z naszego, polskiego i wcale nie zagranicznego. Błękitna woda, biały piasek, nic więcej nam nie potrzebne. No może kilka egzotycznych palm by się jeszcze przydało. 
Sukienka, którą Wiwi ma na sobie, miała już swoją premierę na blogu. Pokazałam Wam ją podczas naszego zimowego urlopu. Tym razem znalazłyśmy do niej idealne buty, które przełamują tą całą elegancję i dodają więcej luzu i swobody. Jak widać jest na tyle elastyczna, że z każdym zestawieniem tworzy doskonałą całość.
Na punkcie butów krótko mówiąc mamy hopla. To już zresztą wiecie. Co jakiś czas pokazujemy Wam nasze ulubione modele. Dziś marka, którą dwa lata temu odkryła Wiktoria. Na zagranicznych wojażach wyszukała pierwszą swoją parę Native. W tym roku przekonała i nas. Miała rację. Buty lekkie jak piórko nie mogą być niewygodne. Native są idealną alternatywą dla nieco cieplejszych Conversów. Świetnie w każdych warunkach, a szczególnie w tych, gdzie narażone są na wodę. Buty są bowiem wodoodporne i niegroźne im chodzenie po brzegu morza czy skakanie po kałużach. W ubiegłe lato idealnie sprawdziły się Wiki nawet podczas nurkowania wśród rafy koralowej. Niestraszne były jej jeżowce, z którymi za to ja miałam niemiłe spotkanie. Model Venice to nasze nowe odkrycie. Stylizowany jest na tak modne przecież w tym sezonie espadryle. Są niewiarygodnie miękkie, co zapewnia znakomity komfort noszenia. Buty, w których każdy krok to jak spacer po księżycu. Keep it lite!   
Spinka do włosów KotoKids to już tylko wisienka na puszystym torcie. Bezowym? Może być?  sukienka - DKNY www.bemybaby.pl
buty - Native www.hegos.eu
spinka - KotoKids

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW
Moda dziecięca
Stylizacje dziecięce
Photobucket