Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW *** Cudze chwalicie, a swojego nie znacie cd

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW

Kolejna obiecana część naszych postów o tym co piękne tu u nas w Polsce. Jak wiecie całą swoją treść pokazuję Wam zawsze na fotografiach. Będzie tak i tym razem. I patrząc, co się dzieje za granicą, lepiej chyba tu u nas. Bezpieczniej. 
Tym razem Świnoujście. Przyciągnęło nas zapowiedzianymi upałami. I fakt 37C nad polskim morzem to rzadkość. Więc delektujcie się tymi promykami, bo jak to w Polsce bywa już po pogodzie. Podobno za tydzień mają do nas wrócić wręcz egzotyczne temperatury. Czy wrócą? Zobaczymy. 
Dziś przemycę Wam jeszcze tylko kilka słów o butach włoskiej marki AnnielRęcznie robione buty inspirowane tradycją baletu podbiły serca dzieci i dorosłych na całym świecie. Stały się pożądane w najlepszych butikach i na najmodniejszych dzielnicach. Klimat luksusowych dzielnic połączył się z tradycją tańca. Nas zachwyciły już jakiś czas temu. Pierwszy model pokazałam Wam w zimowym pościeDzisiejszy model Wiktorii zdobi też i moje stopy, a Wiwi już niedługo odkryje przed Wami swój wybór. Buty zachwycają nas swoją miękkością i prawdziwą przyjemnością noszenia. Jak widzicie, nasza miłość do butów jest bezgraniczna.


buty Anniel


buty Anniel

buty Anniel

buty anniel
Wiwiana
sukienka - Zara
bransoletka - Apart

Wiktoria 
sukienka - Zara
buty - Anniel 

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW
Moda dziecięca
Stylizacje dziecięce
Photobucket