Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW Pierwsza miłość

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW


Coraz częściej pytacie mnie o moje wybory modowe. I choć nie zamierzam zagościć tu na stałe, raz na jakiś czas mogę Wam pokazać to co mnie kręci w tej modzie najbardziej. 
To, że wszystkie trzy mamy hopla na punkcie butów dobrze już wiecie. Lubimy odkrywać to co nowe, nietuzinkowe i bardzo szalone. Tym razem postawiłam na model Melissa zaprojektowany przez Vivienne Westwood, która jest dla mnie niekwestionowaną królową punka. I choć buty bardzo ekstrawaganckie, to idealnie nadają się do lekkich i zwiewnych materiałów. 
Melissa dla dzieci zachwyca mnie co rok coraz bardziej. Model Wiwiany nie pochodzi z najnowszej kolekcji Melissa Mini. Jest to jednak jeden z najpiękniejszych. Teraz żałuje strasznie, że nie zakupiłam dawno temu tak bardzo popularnych wówczas tzw. wisienek. Magda Mołek narobiła wtedy dużo szumu w tak oryginalnych butach. Jak sami widzicie to buty, których się nie odkłada na dno szafy, to buty, do których się wraca. To buty, które zostają z nami na wiele lat. Moje pierwsze Melissy kupione ponad 6 lat temu noszę do tej pory. Kiedyś Wam je pokażę. To była moja pierwsza miłość do Melissy. Też z serduszkiem.
Jak podobają się Wam fotografie zrobione w większości przez Wiktorię? 

Wiwiana
sukienka - Four`eMki 
/sukienkę pokazałam już Wam jakiś czas temu w poście Lato zimą  /
buty - Melissa www.hegos.eu
bransoletka - Apart

mama
spódnica - Mango
buty - Melissa www.hegos.eu

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW
Moda dziecięca
Stylizacje dziecięce
Photobucket