Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW * Sielsko z TK Maxx - KONKURS

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW

Wakacje spędzamy bardzo intensywnie. Jeszcze nie minął pierwszy miesiąc, a my już mamy na koncie 3 tys. przejechanych km. Ale przecież szczęśliwi czasu nie liczą. 
Dziś zabiorę Was w drogę aż do Warszawy na Letnie Wyzwanie Zakupowe z TK Maxx, na którym wraz z Wiwianką miałyśmy okazję gościć. I choć niedawno dopiero co wróciłyśmy ze stolicy, to właśnie ona była z tego najbardziej zadowolona.
Wyzwanie było nie tylko szansą na zdobycie nowych, upragnionych rzeczy, ale także idealnym sprawdzeniem swoich umiejętności zakupowych, bowiem na wykonanie zadania miałyśmy tylko 30 minut. Wyzwanie nie byłoby wyzwaniem, gdyby nie kreatywne zadanie, jakie miałam do wykonania wraz z moją blogową koleżanką Edytą z Olivka. Temat przewodni - wakacje z dzieckiem. Jak widać słuszne jest to, że bez dzieci nie wybieram się praktycznie na żaden bloggersmeeting. Nie ukrywajmy, to były zakupy skompletowane w większości przez Wiwiankę. Kto jak nie ona czuje się najlepiej na dziale dziecięcym i zna każdy jego zakątek. W naszym szczecińskim Tk Maxx potrafi spędzić długą godzinę odkrywając za każdym razem coś nowego. I bardzo dobrze, bo ja wtedy znikam w dziale dodatków do domu. To jest jedyny taki sklep, w którym nie słyszę jakże uwielbianych przez nas mamy magicznych słów „Idziemy już?”
Ale żeby nie było tak kolorowo, droga do stolicy długa. A że to wakacje i nigdzie nam się nie spieszyło, to zboczyłyśmy trochę w moje rodzinne strony. 
Wieś. Taka prawdziwa z najprawdziwszych. Miejsce, w którym czas się zatrzymał. Miejsce spokoju, relaksu. Zagłuszane jedynie przez piejącego koguta. Nawet telefon tracił tu zasięg. Sielskie klimaty zachwycały nas o każdej porze dnia. Wczesnym rankiem poranną rosą i śpiewem ptaków, południem pełną garścią świeżo zerwanych malin, a wieczorem jajkami na kolację, które dopiero co Wiwiana przyniosła z kurnika. Tak szczęśliwego dziecka jeszcze nie widziałam. I co tam zagraniczne wakacje, na których bywamy, egzotyczne klimaty, biały piasek i błękitna woda, jak dopiero tu na wsi jest radość. Radość życia. 
Troszkę tej radości chcemy podarować i Wam. Nie mamy jednak już ani świeżych jajek, ani pomidorów prosto z folii, mamy za to kartę upominkową TK Maxx o wartości 200 PLN. Piszcie w komentarzach, na co najchętniej przeznaczylibyście ten bon, a najbardziej kreatywna odpowiedź będzie mogła być przez autora zrealizowana. Do dzieła. Macie czas do końca miesiąca. 1 sierpnia na blogu ogłoszę kto okazał się być tym szczęśliwcem.

WYNIKI:
"... Kupiłabym coś dla mnie i dla mojej mamy,
Każdy wie jak z mamą jest- bardzo je kochamy! ..." 
Natalia Korbacz karta upominkowa TK Maxx o wartości 200 PLN jest Twoja.
Gartuluję! podkolanówki dziecięce Hunter kalosze dla dziecka

Wybaczcie jakość zdjęć, ale jak wiecie mój aparat odmówił mi posłuszeństwa. 
bluzka - Name it
szorty - GAP BeMyBaby
podkolanówki - Tommy Hilfiger Mivo
kalosze - Hunter 
wianek - wykonanie własne 

A tu już szybka relacja z Letniego Wyzwania Zakupowego w TK Maxx, podczas którego miałyśmy okazję gościć w powiększonym o nowe działy sklepie w CH Blue Cityw Warszawie.  Zobaczcie, co spodobało się nam najbardziej. Nasi fani Instagramowi już z pewnością widzeli kilka naszych perełek wyszukanych właśnie tu. 

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW
Moda dziecięca
Stylizacje dziecięce
Photobucket