Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW * Miejska dżungla

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW

Wakacje zaczęły się dla nas bardzo intensywnie. Do Warszawy przyjechałyśmy zaraz po zakończeniu roku szkolnego na Warsaw Fashion Street. Wykorzystałyśmy jednak każdą wolną chwilę na długie spacery po Starym Mieście. Stylizacje wyciągnięte z walizki całkiem przypadkowe. Dziewczyny postawiły na pełen luz i swobodę. U Wiki to nic nowego, jednak Wiwi w takim klimacie to rzadkość. 
Jak widać Native to nie tylko buty na plażę. Świetnie sprawdziły się nam w miejskiej dżungli. Następnego dnia, kiedy spotkał nas deszcze, były niezastąpione. A te dwa modele podobne, choć bardzo różne, nie pozwolą by jakakolwiek stylizacja była nudna. 
Większość z tych ubrań upolowana na wyprzedażach, które to już zaczęły się jakiś czas temu pełną parą. Króluje Zara. Nie ukrywam, że to właśnie zawsze na wyprzedaży uzupełniamy nasze szafy o tą markę. Kupujemy klasyki oraz to co z lata przyda nam się na jesień. Spodnie Wiki z pewnością posłużą jej, nawet wtedy, kiedy za oknem nie będzie już +20 C. Wtedy też polujemy na akcesoria. Można zaopatrzyć się w ciekawe plecaki, czy eleganckie torebki już za dużo mniej. Szafę wzbogaciłyśmy też o piękne kalepusze i apaszki. 
Stolica urzeka nas za każdym razem coraz bardziej. Wyjeżdżając do domu planujemy zawsze już kolejne odwiedziny. Czym? Sama nie wiem, ale jest coś co powoduje, że chce się więcej i więcej.
Wiwiwna
narzuta - Memola 
t-shirt - Zara
spodnie - cubus
buty - Native www.hegos.eu
czapka - booso
torebka - Zara

Wiktoria 
narzuta - Memola
t-shirt - Zara
spodnie - Zara
buty - Native www.hegos.eu
plecak - Zara

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW
Moda dziecięca
Stylizacje dziecięce
Photobucket