krzywy las

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW


Ciągle odkrywamy co nowe i nieznane. I nie tylko w modzie, ale i w życiu codziennym. I choć Krzywy Las jest tak całkiem niedaleko, to zawsze było nam nie po drodze. W końcu się udało! Niespełna pół godziny jazdy ze Szczecina i dotarliśmy do tak dziwnego lasu, jakiego nie ma w całej Polsce. Jak powstał? Tak naprawdę nikt nie wie. 

Wielokrotnie piszecie, że buty które pokazujemy są piękne, wyszukane i bardzo oryginalne. Piszecie też czasami, że niestety nie każdego z Was na nie stać i chcielibyście zobaczyć takie na każdą kieszeń. I doskonale to rozumiem. Moje dzieci mają niezliczoną ilość par butów i tych tańszych i tych droższych, ale jest to wynikiem tego całego naszego blogowania. W normalnych warunkach było by to istne szaleństwo. 
Dziś spełniam Waszą prośbę. Nie znajdziecie może tu takiej oryginalności jak w przypadku naszej ulubionej marki Melissa, ale z pewnością wyszukacie kilka ciekawych modeli. To co wyróżnia je spośród butów z podobnej półki cenowej to przede wszystkim polska produkcja, naturalne tkaniny, z których są wykonane i skórzana wyprofilowana wkładka. Trampki odpowiednie nie tylko do wspinania się po drzewach, ale również do biegania po szkolnych korytarzach. Antypoślizgowa podeszwa w pełni zadba o bezpieczeństwo. Jak widzicie na naszej wyprawie za miasto sprawdziły się idealnie.
Sprawdza się nam też telefon LG KizON. Dużo o niego pytacie. Ma tyle plusów, że nie da się tego opisać w jednym zdaniu. Być może w którymś z kolejnych wpisów pokażemy go Wam bliżej. Używamy pół roku i wcale nie zamierzamy się z nim rozstać.

Wiwiana 
bluzka - Memola
spodnie - BeMyBaby 
czapka - booso
buty - www.butki.pl

Wiktoria
spodnie - Zara
bluzka - Mayoral

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW
Moda dziecięca
Stylizacje dziecięce
Photobucket