wakacyjne kadry III Madpax

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW

Kilka wakacyjnych kadrów w roli głównej z Madpax specjalnie dla Was. Nie pytajcie mnie ile zapytań dostałam, kiedy to w poście na blogu Wiki pokazała swoje nowe odkrycie od Stangelowe.pl . Plecak, obok którego nawet ja nie mogłam przejść obojętnie. Jak lubicie szaro burą nudę nie wchodźcie na ich stronę. To zdecydowanie nie jest strona dla Was. 
Plecaki Madpax służą nam już dość długo. Przejechały z nami tysiące kilometrów. Wiwianki Laptonos zmieścił całą górę jakże dla niej niezbędnych w podróży rzeczy, a lada chwila dzielnie będzie jej towarzyszył w pierwszych dniach w szkole. Wiktorii Tabletonos przemierzył już szkolne korytarze wszerz i wzdłuż wiele razy. Jeśli zastanawiacie się nad wielkością, to ten zdecydowanie na dni, kiedy tych lekcji jest znacznie mniej. Jeśli Wasze dziecko będzie codziennie nosić do szkoły strój na w-f i basen, tak jak moje, bez wahania bierzcie największy rozmiar. Wiki w swoim oprócz kilku książek, zeszytów, kanapek i piórnika nie zmieści już nic więcej, tylko bidon z piciem. O miejscu na worek z ubraniami lub buty nie ma już mowy. Dla niej to jednak nie problem, na zajęcia sportowe nosi osobną torbę. Spisuje się również idealnie podczas wojaży na rowerze lub w trakcie długich pieszych wycieczek. 
Mam więc nadzieję, że po tym wpisie rozwieją się Wasze wątpliwości co do jakości, wielkości i modelu, a moja skrzynka pocztowa choć na chwilę odpocznie. Nie bójcie się jednak pytać, jeśli jeszcze nie wszystko Wam wyjaśniłam. Jak zawsze służę pomocą. 
Z Madpax dasz innym do zrozumienia, że jesteś wyjątkowy. A jesteś prawda?Wiwiana
t-shirt - Lana Nguyen
szorty - Grain de chic
buty - Native

Wiktoria 
bluza - Lana Nguyen
szorty - Memola
buty - Melissa 


Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW
Moda dziecięca
Stylizacje dziecięce
Photobucket