Efvva

Blog o modzie dziecięcej DwaRazyW

Dziś pokażę Wam, jak ja widziałam stylizacje z ubraniami marki Efvva, a jak zrobiły to moje dzieci. W modzie dziecięcej nie ma nudy.  Taka przypadkowość i spontaniczność tworzy najpiękniejsze stylizacje. Dzieci bardzo twórczo tworzą swoją garderobę. Tyle razy Wam powtarzam, że moda dziecięca jest zdecydowanie bardziej ekscytująca niż ta dla dorosłych. Jest nieprzewidywalna.  
Marka Efvva dba właśnie o takich indywidualistów. Projektuje unikatowe i limitowane kolekcje ubrań i butów. Efvva dąży do tworzenia ubrań z szacunkiem dla środowiska i praw człowieka. I jest tak samo nieprzewidywalna jak one. Osobiście zakochałam się w ich butach i sama jestem posiadaczką cudnego modelu Mouse. Z Wiwianką tworzymy w nich oryginalny duet. Kiedyś pokażemy Wam je w całej odsłonie. 
Nasze nowe odkrycie zostaje z nami na dłużej. Wiki w końcu odnalazła markę, której każdy model chętnie włoży do swojej szafy. Teraz robi w niej miejsce na nowe, bo projektantka zapowiada rozszerzyć dział dla nastolatek. Sami wiecie, jak trudno dla nich coś znaleźć.  

Najpierw troszkę katalogowo...
... a tak to wygląda w praktyce

Wiwiana 
spódnica - Efvva
rajstopy - Efvva
buty - Efvva
kalosze - Hunter
bluzka - H&M
kurtka - Zara

Wiktoria 
sukienka - Efvva
buty - Zara
zakolanówki - H&M
leginsy - Zara
szal - pożyczony od mamy 
Photobucket