idzie zima

Blog o modzie dziecięcej i młodzieżowej DwaRazyW


Idzie zima. Futro jak najbardziej wskazane. W tym od Mayoral zakochałyśmy się od pierwszego wejrzenia. Wiwi z pewnością w nim nie zmarznie tej zimy, a przy tym wygląda oszałamiająco. To hit tego sezonu. Im bardziej kolorowe tym lepiej. Sama poszukuję takiego dla siebie. Taka forma okrycia wierzchniego idealna do każdej stylizacji nie tylko eleganckiej, ale również i sportowej. Wkrótce pokażemy Wam jak wygląda w nieco innej odsłonie, bardziej subtelnej i eleganckiej. A jak znajdziecie podobne w kolekcji damskiej, dajcie znać. Muszę takie mieć! 
Native w wersji jesienno-zimowej zaprezentowała Wam w poprzednim poście Wiktoria z tatą. Dziś jeden z wyborów Wiwiany. Taki odcień różu nie mógł być przez nią niezauważony. Kto powiedział, że buty w kolorze jasnego różu nie nadają się na jesienną pluchę? Może i nie nadają, ale nie z marką Native. Tu żaden brud nie jest straszny. Można w nich do woli chodzić po kałużach i roztopionym śniegu.
Na koniec drobiazgi, te które każdej kobiecie niezależnie od wieku skradną serce. Apart dba o swoje nawet najmniejsze klientki. Dziewczynki pokazywały Wam już wielokrotnie przepiękne bransoletki, zegarki, łańcuszki i kolczyki z oferty Apart. Najpiękniejsze są jednak perły. Motyw przewodni Disney nadaje im tylko delikatności. Zobrazowałyśmy Wam je w letniej stylizacji wraz z Wiwianą. Zaglądajcie do wpisu raz jeszcze, to jedne z moich ulubionych fotografii, a trochę letniego klimatu o tej porze roku każdemu dobrze zrobi.  Dziś kolejny wybór Wiwiany. Nowy zegarek w nowej kolorystyce. Czy 6-latka zna się na zegarku? Nie do końca, ale to właśnie dzięki niemu i swojej ciekawości potrafi już od pół roku rozpoznać każdą pełna godzinę.   
futerko - Mayoral 
spodnie - Zara
zegarek, bransoletka - Apart 
czapka - H&M 
Photobucket