Outlet Park Szczecin

Blog o modzie dziecięcej i młodzieżowej DwaRazyW

Jeszcze jakiś czas temu tego typu sklepy odwiedzaliśmy jedynie w Warszawie, Poznaniu, czy Berlinie. Teraz mamy w zasięgu ręki. "Po zakończeniu całości, Outlet Park Szczecin będzie jednym z największych obiektów tego typu w Polsce" - mówi Marcin Materny, dyrektor Działu Centrów Handlowych Echo Investment. 25 listopada br. o godz. 10.00 otwarta zostanie nowa część, która powstała w ramach II etapu realizacji inwestycji. Do grona obecnych marek dołączą między innymi: Vistula, Vero Moda, Italian Fashion, Diverse, Molton, Unisono, Kubenz, Volcano, Monnari, Giacomo Conti, Maxima, Bruno Zinger i Świat Zabawek. Szczególnie ta ostatnia jest wyczekiwana przez Wiwiankę. Do tej pory zabawek szukała jedynie w Smyk Mega Store i Empik. 
Jak przystało na sportowca Wiki nie przejdzie obojętnie obok Nike, Puma, Reebok i Adidas. To są jej stałe miejsca odwiedzin. W sezonie narciarskim wchodzi również do 4F. Ubiegłoroczny zestaw narciarski tej marki sprawdził się doskonale. Idealnie dobrała kolorystycznie kombinezon do polaru, kasku i rękawic. Cieszyła się nie tylko wyglądem, ale i funkcjonalnością. Co najważniejsze nie wydaliśmy na to majątku. 
Moim ulubionym sklepem jest Kazar. Mąż zagląda do niego równie często jak ja. W trakcie shopingu nie omija też Tommy Hilfiger. Zdecydowanie ten sklep jest jego numerem jeden. Po otwarciu II etapu realizacji z pewnością dołączy do niego Vistula. Ja po bardziej eleganckie i wyszukane stylizacje udaję się do Simple. To właśnie to miejsce, nawet zimą, jest pełne żywych kolorów. Nie ma tam zdecydowanie szaroburej nudy. 
Od czasu do czasu odwiedzamy Bestseller. Wiwi na dziale dziecięcym wyszykuje ubranka dla swojej lalki. Te w rozmiarze 56 pasują idealnie na jej starego, już 10-letniego bobasa, którego odziedziczyła po siostrze. A stylizacje, które widzieliście na blogu z marką Name it, pochodzą właśnie z tego sklepu. Mąż zna tą markę od lat. Ubrania są odważne modowo, bardzo dobrej jakości, a za niewielką cenę.
W trakcie wizyty w Outlet Park dziewczyny nie obędą się oczywiście bez Bubble Tee w Yogo Haus. Zaraziły się piciem herbaty w takiej formie w Warszawie i od tej pory, to ich ulubiona. 
A Wy już byliście w Outlett Park Szczecin?


Photobucket