jeszcze tydzień temu biegała boso

Blog o modzie dziecięcej i młodzieżowej DwaRazyW 


Jeszcze tydzień temu biegała boso. Dziś w cieplutkich Emu, wełnianym szalu korzysta z ostatnich promieni słońca. Nie da się ukryć, że jesień w tym roku nas rozpieszcza i małymi kroczkami przyzwyczaja do nadejścia zimy. Nie mniej jednak nasza garderoba już gotowa na śnieżne podboje. Blue Iceberg zadbał już o to by Wiki nigdy nie zmarzła. Wyraźne wzory i akcenty skandynawskie sprawiają, że ubrania są nie tylko funkcjonalne, ale jednocześnie wyglądają stylowo i niepowtarzalnie, niezależnie od wieku. I choć nie znajdziemy tam ubrań dla dzieci, to akcesoria są jak znalazł. Czapka, szal czy rękawice od ICEWEAR z wełny z islandzkich owiec rozgrzeją po długim szosowaniu na stoku. Sama z pewnością nie raz pożyczę od niej ten zestaw. 
Marki PLNY LALA przedstawić Wam już nie muszę. Całkiem niedawno zrobiła to Wiwianka. Pokazała Wam (tu), że sportowe spodnie można nosić nawet do płaszcza. Ale to nie byle jakie sportowe spodnie. Sama się chyba na takie skuszę ;-)
Plecaki MADPAX też już znacie. Do naszej kolekcji w międzyczasie dołączył piórnik, który Wiwi dzielnie towarzyszy w pierwszej klasie. Widzieliście go już na naszym Instagramie. Teraz czas na Protfonos, który można nosić na wiele sposobów. Dziś Wiki zrobiła z niego torebkę. Innym razem przypina go do spodni lub zakłada na pasek. Jedno małe kolczaste cudo, a tyle opcji. Nawet ja bardzo często z niego korzystam. 
Jak widzicie szafa Wiki jest coraz bardziej dorosła. I nie chodzi tu o styl, bo pozostał dalej ten sam - niewymuszony sportowy luz. Chodzi tu o marki. Te, które uwielbiam nie ubierają już Wiki. Ubierają maluszki te mniejsze i trochę większe. Z Wiktorią szukamy teraz nowych innych rozwiązań. Zara, H&M - każdy zna. My chcemy czegoś nowego. Czegoś, co nie jest jeszcze takie bardzo dorosłe, ma mały rozmiar XS (!), czegoś co ma w sobie ten dziecięcy luz, czegoś co sprosta gustom tak wybrednej nastolatki. 

szal, czapka, rękawice - ICEWEAR www.blueiceberg.pl
bluza - H&M
buty - EmuPhotobucket