Star Wars - tylko dla chłopców?

Blog o modzie dziecięcej i młodzieżowej DwaRazyW


Nie będę ukrywała, że jesteśmy z innej bajki. Jesteśmy jednak otwarte na nowe wyzwania i bez chwili zastanowienia skorzystaliśmy z pewnego zaproszenia. Zabawa na Star Wars Event Blogger rozpoczęła się dla nas już bladym świtem, kiedy to wsiadałyśmy w Szczecinie do pociągu. Kierunek Warszawa. Wszystko było skryte wielką tajemnicą, jadąc nie znałyśmy żadnych szczegółów. Gdzie jedziemy, gdzie nas zawiozą. Dreszczyk emocji towarzyszył podczas całego pobytu. Chwila wytchnienia w hotelu, by potem późnym wieczorem spotkać się Escape Room’ie. Co się działo w środku, tego Wam nie pokażemy. Organizatorzy zabrali nam wszystkie sprzęty w trosce o bezpieczeństwo. Jeżeli ktoś z Was był już kiedyś w takim miejscu, wie o czym tu piszę ;-)
Razem z córkami stworzyłyśmy drużynę, która zmierzyła się z Ciemną Stroną Mocy! To dopiero wyzwanie, szczególnie dla takich amatorek jak my. 
Tym razem już nie późnym wieczorem, ale nocą udaliśmy się do zamkniętego, wolnego od klientów hipermarketu Carrefour, aby kontynuować misję. Tak na marginesie, Warszawa jest piękna nocą. Cała hala była do naszej dyspozycji, a kluczem do zwycięstwa była współpraca, spostrzegawczość i dużo zapału. Wiktoria i Wiwiana choć już trochę zmęczone nie dawały za wygraną. Walczyły do końca. 
Z pewnością ten wyjazd utkwi im w pamięci na długie lata, a Star Wars`owe gadżety stoją dumnie na ich biurkach, przypominając o tej kosmicznej wyprawie. 
Cała zabawa była częścią promocji akcji lojalnościowej Carrefour, która potrwa do 12 stycznia 2016 roku. Za zakupy w Carrefour można dostać karty kolekcjonerskie z bohaterami i scenami ze Star Wars! Z tyłu każdej karty znajduje się jej opis, a na wybranych kartach pytania i odpowiedzi dotyczące sagi, dzięki czemu każdy ma możliwość poszerzyć swoją wiedzę na temat Gwiezdnych Wojen. Kartami można uzupełniać album kolekcjonerski Star Wars, również dostępny w Carrefour w cenie 5,99 zł. Szczegółów akcji szukajcie na stronie Carrefour
A my już dziś mamy dla Was konkurs. Nie tylko album wraz z kolekcjonerskimi kartami, ale i mnóstwo kosmicznych gadżetów szuka nowych właścicieli. Kto ma ochotę na Miecz Świetlny Star Wars, klocki Lego i kilka innych galaktycznych zabawek Star Wars`a? 
Na naszym Facebooku konkurs. Zapraszam
Następnego dnia była jeszcze jedna niespodzianka, dedykowana w szczególności dla Wiwianki - Disney on Ice.


Photobucket