futro

Blog o modzie dla dzieci i nastolatek DwaRazyW

Nie da się ukryć, że w tym roku królują futra. Futra są wszędzie i to na dodatek w każdym kolorze. Sama skusiłam się na niebieskie, Instagramowi fani z pewnością już je widzieli. Co najciekawsze wcale nie nosi się ich do eleganckich butów. Im bardziej zadziornie tym lepiej. Jak sami wiecie, w tej kwestii na Wiki możecie zawsze liczyć. Jej sposób łączenia garderoby jest nieprzewidywalny. 
Pamiętacie też z pewnością, że Conversów ma pełną szafę. Zawsze wybiera modele oryginalne, limitowane i bardzo odważne. Po prostu bawi się nimi. Ze skórzanym modelem, który odkryła całkiem niedawno, w końcu nie musi czekać aż do wiosny. Wprost idealne nie tylko na wiosnę, ale również i na jesień i obecnie lekką zimę.    
Tally Wejl. Jak zauważyliście, sklep, do którego coraz częściej zagląda. Nareszcie znalazła markę, która szyje spodnie modelowo na nią. Od dłuższego czasu borykałyśmy się z tym problemem. Z większości dziecięcych kolekcji już wyrosła, a te typowo damskie są jeszcze na nią zbyt duże i zbyt poważne. Tutaj rozmiarówka godna polecenia dla każdej nastolatki.  
Ja się zastanawiam tylko nad jednym. Kiedy zacznie podbierać mi ciuchy ? ;-)


futro - C&A
spodnie - Tally Wejl
zegarek - Apart 
Photobucket