Oman - lato zimą

Blog o modzie dla dzieci i nastolatek DwaRazyW

To był jeden z tych urlopów, które zostają w pamięci na długo. I choć do końca nie byłam pewna rezerwując tą wycieczkę, to teraz już wiem, że warto było zaryzykować i polecieć w nieznane. Mimo, że podróż trwała wieczność, to wiem, że nie był to nasz ostatni raz. Jeszcze miesiąc temu poznawaliśmy zakątki tego egzotycznego kraju i rozkoszowaliśmy się zjawiskową plażą, teraz planujemy już kolejną, by odkryć to czego nie zdążyliśmy za pierwszym razem. Jest jeszcze jeden kierunek, który nas kusi. Kusił już tej zimy. Równie piękny, równie mało znany i nieoblegany. Tak jak do Omanu, trzeba się spieszyć by poznać go nim powstaną tam skupiska hoteli i napłyną masy turystów. Wyspy Zielonego Przylądka. 
Tak to prawda, kiedy już zaczynamy zapominać, że dopiero co wróciliśmy z urlopu, czas zacząć myśleć o kolejnym. To działa! 
A w tle kolekcja SS2016 marki Efvva. Równie egzotyczna i choć inspirowana meksykańską malarką Frida Kahlo, to idealnie wpisała się w klimat Omanu. sukienki, szorty, t-shirt - Efvva
kalpki - Havaianas Hego`s
Photobucket