Skechers

Blog o modzie dla dzieci i nastolatek DwaRazyW

Już od jakiegoś czasu przyglądamy się bliżej marce butów Skechers. Nie ma co ukrywać, że buty przypadły nam do gustu. Nie są to jedynie względy estetyczne. Ci którzy spotykają się ze mną na co dzień wiedzą, że w swoich sneakersach przebiegałam pół zimy. Żelowa wkładka w butach powodowała, że wcale nie chciało mi się ich ściągać z nóg. Wiki swoje przetestowała na milion sposobów. Krótki wpis znajdziecie tu i tu. W końcu to sportowiec. Buty muszą być wprost idealne. Po mojej w wersji czysto miejskiej czas na te od specjalnych zadań. Jak wiecie pewnie z Instagrama postawiłam na sport i zdrowe odżywianie. Hasztag #będęchuda jest ze mną 24 godziny na dobę. Biegam, jestem na diecie i dobrze mi z tym. Efekty są zdumiewające. Pewnie o szczegółach napiszę Wam już wkrótce. Tymczasem przyjrzyjmy się bliżej moim butom do biegania. 
Skechers goRun są lekkie jak pióko. To co zaskoczyło mnie już już po pierwszej minucie biegania to świetna wentylacja. Jestem pewna, że sprawdzą się nawet wtedy, kiedy za oknem temperatura wzrośnie ponad 25C. Buty dobrze trzymają się podłoża i świetnie amortyzują każdą nierówność dzięki Passive Stability Power Pillars™ i systemowi Resalyte®. I czego one tam jeszcze nie mają - M-Strike®, Resagrip®, czujniki GOimpulse™. Na stronie Skechers doczytacie wszystkie te techniczne szczegóły. Ja Was tu nie będę zanudzać czystą teorią. Powiem tylko jedno, że bieganie stało się przyjemne. Moje stopy zostały w końcu docenione i świetnie się czują w tych w pełni profesjonalnych butach. 
A Wy już dziś biegaliście?   
Wiwi jeszcze z nami nie biega. Biega za to nieustannie z koleżankami ;-) W świecących, kolorowych i obsypanych brokatem trampkach Skechers to dopiero szaleństwo! A żelowa wkładka Memory Foam jest nawet w tych jej szalonych butach. 
Na zdjęciach tym razem i ja. Tu jeszcze było mnie więcej o jakieś 4 kg ;-) 

Wiwiana 
sukienka - Kółko Krzyżyk
kurtka - Zara
buty - Skechers
beret - Coccodrillo
podkolanówki - Collegien 
deskorola - Fishskateboards 
mama
strój do biegania - Puma 
buty -Skechers


Photobucket