convenienter naturae vivere

Blog o modzie dla dzieci i nastolatek DwaRazyW Blog o modzie dziecięcej

"Ekologiczne kosmetyki, które przybliżą Cię do natury. Nie zastąpimy Ci biegania boso po trawie ani słuchania szumu drzew, ale sprawimy, że zioła, owoce, kwiaty i oleje zawarte w naszych kosmetykach dodadzą Twojej skórze wigoru." Tak właścicielki marki mówią o swoich kosmetykach.
Pamiętam, kiedy Clochee budziło się do życia. Entuzjazm dziewczyn i pasja doprowadziła do tego, że robią to co kochają. Wprowadziły całkowicie nową polską jakoś na rynek eko kosmetyków. Tutaj odpowiednio traktuje się nawet kwestię opakowań. Wszystkie słoje, czy butelki są biodegradowalne i nadają się do recyklingu. Nie tracą przy tym swojego bardzo eleganckiego wyglądu. Tak dystyngowane opakowania trudno schować na dno szafki. W mojej łazience stoją dumnie koło flakonów ulubionych przeze mnie perfum. Clochee idealnie łączy sprawdzone od wielu lat receptury, z których korzystały nasze prababcie, z współczesną wiedzą i możliwościami, jakie daje nam technika w obecnych czasach. Daria i Justyna chcą pokazać nam, że powrót do natury nie jest tylko sloganem, a to z czego korzystali nasi przodkowie to najlepsze źródło i recepta na piękno.
Ja jestem już pewna, że im się udało. Ambasadorką marki jest Agnieszka Maciąg i to jest chyba najlepszy tego dowód.
Każda z nas chce być przecież piękna. Z okazji Dnia Mamy Clochee przygotowało atrakcyjną promocję oraz konkurs. Szukajcie szczegółów na stronie internetowej i Facebooku marki Clochee


kosmetyki Clochee
Photobucket