Dzień Dziecka z APART i AM:PM

Blog o modzie dla dzieci i nastolatek DwaRazyW

Zaproszenie od marki APART na prezentację kolekcji dziecięcej biżuterii i zegarków AP:PM z okazji Dnia Dziecka przyszło do nas w najmniej oczekiwanym momencie. Miałam już w pełni zaplanowany weekend na Ogólnopolskiej Konferencji Blogerów w Poznaniu. Miał być to weekend bez dzieci, podczas którego miałam zamiar troszkę odetchnąć i delektować się czasem spędzonym wyłącznie z moimi blogowymi przyjaciółmi. Rzeczywistość płata jednak figle. Dziś wiem, że warto było zmienić plany, pokonać prawie 1500 km i spędzić ten czas z dziećmi. Wymagało to dużej organizacji logistycznej, bo na konferencję pojechałam, wymknęłam się tylko w jej połowie. 
Pobudka bladym świtem, by w samo południe być w Warszawie. Każda wizyta w stolicy pokazuje nam to piękne miasto od innej strony. I nie ma co ukrywać, zachwyca nas coraz bardziej. Wielki rodzinny piknik APART odbył się w eleganckim hotelu DoubleTree by Hilton, który przywitał nas ciepłymi ciasteczkami. Jego wnętrzami rozkoszowałyśmy się aż do dnia następnego. Nasi Instagramowi fani z pewnością widzieli buziaki, które Wiwiana przesłała Wam ... pod wodą. 
Udział znakomitych gwiazd uświetnił wydarzenie i pozwolił dzieciom celebrować ten dzień jeszcze bardziej. Z ulubieńcami małego i dużego ekranu mogli rozmawiać do woli i np. robić sobie selfie. Przyznajcie, że Wiki opanowała to do perfekcji ;-)
Piknik otworzyła Dorota Gardias, która pojawiła się na evencie wraz z cudną córeczką. Potem przyszedł czas na warsztaty kulinarne z Mateuszem Gesslerem, taneczne z Agustinem Egurrolą oraz modowe z Kasią Sokołowską. Warsztaty pozwoliły dzieciom bawić się na całego. Wiktoria wraz Mateuszem mogłaby gotować w nieskończoność. Być może rośnie mi mały Masterchef. 
Co robiła Wiwianka? Domyślacie się już z pewnością. Po raz kolejny miała okazję spotkać się z uwielbianą przez nią najlepszą w Polsce reżyserką pokazów mody. Była wprost zachwycona, a kiedy to Top modelka Karolina Malinowska wzięła ją za rękę i przeszła z nią cały wybieg, czuła się wyjątkowo. Zazdroszczę jej tej pewności siebie i scenicznego luzu. 
Biżuterii Disney by Apart i zegarów AP:PM z pewnością przedstawiać Wam nie muszę. Małe dzieła sztuki, które trudno opisać słowami. Myślę, że fotografie, które zamieszczam na blogu pokazują cały ich urok. Kolekcja bardzo dziewczęca, choć od niedawna znajdzie się też i coś dla chłopców. Duży biały zegarek Star Wars, który dumnie nosił podczas pikniku Mateusz Gessler, spodobał się również i mi. Zresztą nie tylko ten. Mickey Mouse na zegarku z nowej kolekcji już pilnuje bym nie spóźniła się do pracy. Kto powiedział, że to biżuteria tylko dla dzieci? Na oku mam jeszcze bransoletkę do kompletu. Też z Mickey Mouse. Ach my kobiety …. 
Wśród zaproszonych gości znalazły się również takie gwiazdy jak Małgorzata Socha, Marta Żmuda Trzebiatowska, Viola Kołakowska, Tomasz Karolak, projektanci Paprocki&Brzozowski, Ilona Majer, Olivier Janiak i Agnieszka Jastrzębska. 
Zabawy, śmiechu i radości było co nie miara. Wrażenia nie do opisania, a wspomnienia zostaną im w pamięci na długie lata. Dziękujemy APART!
Na stronie marki APART oraz na blogu fashion Apart również znajdziecie fotorelację. Relacji tv szukajcie w Dzień Dobry TVN oraz Co za tydzień


Pierwsza prawdziwa ścianka TVN APART
fot. mat. prasowe Apart
movie by Apart

fot. mat.prasowe Apart
fot. mat. prasowe Apart


fot. mat.prasowe Apart
fot. mat.prasowe Apart


fot. mat.prasowe Apart

fot. mat. prasowe Apart

fot. mat. prasowe Apart
fot. mat. prasowe Apart
fot. mat. prasowe Apart
fot. mat. prasowe Apart
fot. mat. prasowe Apart
fot. mat. prasowe Apart
fot. mat. prasowe Apart
fot. mat. prasowe Apart
Wiwiana 
sukienka Sylwia Majdan, buty Melissa Hego`s, biżuteria Apart
Wiktoria 
kombinezon Kids On The Moon, buty Tommy Hilfiger, zegarek AM:PM Apart
mama
sukienka Sylwia Majdan, buty Melissa Hego`s, torebka Guess, biżuteria Apart


Photobucket