jaka mama taka córka

Blog o modzie dla dzieci, nastolatek i mam DwaRazyW

Trzy marki, które w tym sezonie pokochałam najbardziej. Bez nich to lato nie byłoby takie subtelne.  
Zdecydowanie najlepsza damska kolekcja tego sezonu. Zakochałam się w ich długich zamaszystych spódnicach, lekkich jak mgiełka materiałach i w tym niewymuszonym luzie, aczkolwiek bardzo kobiecym. Obłędne ombre niczym spadające gwiazdy z nieba przemieniają zwykłą spódnicę w dzieło sztuki. Takie nienachalne i nadzwyczaj proste w swojej okazałości. 
Buty, które mogę kolekcjonować bez umiaru. Każdy model kryje w sobie magię. Magię koloru, fasonu i tkaniny. Ręcznie szyte buty zachwycają miękkością i wygodą. Nawet po długim dniu wchodząc do domu wcale nie mam ochoty ich zdejmować. Z chęcią wstawiłabym je do oszklonej gabloty, by móc się nimi cieszyć wtedy, kiedy nie mam ich już na stopach. Czyste szaleństwo prawda? 
Cieszę się, że w końcu są dostępne już i w Polsce. Wpadam do Kafka Concept, oglądam, dotykam, przymierzam ... i mogłabym tak godzinami ;-)  
To co kobiety kochają najbardziej. Nie ważne czy mają 7, 12 czy 37 lat. Każda z nas kocha te wszystkie błyskotki. Czasami skromne, czasami delikatne, a innym razem szalone i odważne. Niosą ze sobą piękne wspomnienia i z pewnością większość z nich zostanie z nami na całe życie. Tutaj moda nie przemija, tutaj najważniejsze są chwile z nimi związane.  

Co łączy te marki? Każda z nich dba o mnie i o moje córki. Każda kroi kolejną swoją kolekcję tak, jakby były szyte na miarę i każdego dnia przypomina nam jakie jesteśmy piękne. 


Wiwiana 
bluzka no name
spódnica Kids On The Moon
buty Zara
okulary h&M
koszyk Zara
biżuteria Apart

mama
bluzka Bershka
spódnica Kids On The Moon
buty Anniel dostępne w Polsce w Kafka Concept 
okulary Tom Ford
biżuteria Apart 

Photobucket