Step by Step i Coocazoo czyli jaki jest idealny plecak do szkoły?

Blog o modzie dla dzieci i nastolatek DwaRazyW


Domyślam się, że wcale Wam nie w głowie teraz powrót do szkoły. Jesteście pewnie w tej chwili na pięknych wakacjach i o szkolnych murach nawet nie myślicie. My jak zwykle zawsze z dużym wyprzedzeniem pokazujemy Wam nasze wybory. Zimą pokazałyśmy lato już w Omanie. Teraz na samym początku wakacji przedstawiamy Wam typy jeśli chodzi o wybór tornistra dla Wiwianki i plecaka dla już zdecydowanie starszej Wiktorii.
Wiwiana w ubiegłym roku postawiła na całkowicie inny model, obecnie marzył jej się właśnie ten. Typowy, duży twardy, a jednak bardzo lekki tornister. Tornister Step by Step Touch “Butterfly Dancer” stworzony jak dla niej. Zestaw zawiera wszystkie niezbędne akcesoria, które są jej potrzebne, a dodatkowo jest nawet i torba sportowa. Dla małej sportsmenki jak znalazł. Nie będę Was męczyła szczegółami, bo wszystko znajdziecie dokładnie opisane na stronie Hama Polska. Zaglądajcie tam również po wymiary i po krótkie filmiki, które ukazują wielofunkcyjność tornistrów i plecaków, a także wszystkich akcesoriów. 
Wiktoria ma już zdecydowanie inne wymagania. Nie ma mowy o bajkowych błyszczących wzorach. Nie oznacza to, że jej wybór jest nudny. Wręcz przeciwnie, plecak Coocazoo EvverClevver II “Magic Polka jest jedną wielka burzą kolorów. Stworzony przez nią zestaw z pewnością sprosta jej potrzebom. Wprost idealny dla nastolatki, która na pierwszym planie stawia sport. Nie ważne, że jednego dnia musi zabrać kilogramy książek, być przygotowana na zajęcia na basenie, na hali sportowej, a potem by popołudniem oddawać się kolejnej pasji jaką jest taniec. To wszystko znajdzie swoje miejsce i bez problemu się pomieści. Uwierzcie mi, że jest tego całkiem sporo. 
Co tu dużo pisać. Zrobiłyśmy specjalnie dla Was kilka kardów, byście mogli bliżej przyjrzeć się temu, co nam wydaję się być strzałem w dziesiątkę. Jak się sprawdzi? Na to musimy poczekać. 
Teraz życzę Wam spokojnych wakacji, pięknych wrażeń i dużo czasu spędzonego wspólnie. My zmykamy na urlop. Szukajcie nas na Instagramie i Facebookubuty skechers świecące
buty SkechersWiwiana, Wiktoria
sukienka, kombinezon - Nosweet
buty - Skechers (świecą w ciemności!)
podkolanówki - Collegien
Photobucket