Kiabi

DwaRazyW - Inspirujący blog o modzie dla dzieci i nastolatek i nie tylko

Kilka dni temu zapraszałam Was na otwarcie lidera francuskiego rynku prêt-à-porter sklepu Kiabi w Gdańsku. Nim pojechałam do Trójmiasta miałam okazję bliżej przyjrzeć się kolekcji w Warszawie. Marka bazuje na kolorowym francuskim stylu casual oferując modne stroje dla całej rodziny. Nie zapomina przy tym o przystępnych cenach. Oferuje nowocześnie skrojone ubrania nie obciążając naszego domowego budżetu. Kolekcje Kiabi projektowane są we Francji przez 56 kreatorów mody. Możemy być więc spokojni, że zawsze znajdziemy coś idealnego dla siebie z aktualnych trendów sezonu. 
Przez dwa dni mieszkańcy Gdańska mogli bawić się razem z Kiabi na rodzinnym evencie. Nie zabrakło dużej porcji zabawy, uśmiechów i radości. Fajnie było spotkać się z Wami w realu, a nie tylko poprzez szklany ekran komputera czy telefonu. 
Osobiście zakochałam się w niemowlęcej kolekcji, ale nie sądzę by była mi potrzebna.  Być może któraś w Was jest w ciąży lub ma już maluszka w domu. Jeśli macie sklep Kiabi w pobliżu, zaglądnijcie koniecznie. Cudowności tam sprzedają. 
Na dziale dla już troszkę większych zachwyciły nie tylko mnie, ale i prawie wszystkie dziewczynki, magiczne bluzki z czarodziejskimi cekinami. Jakie to czary? Poszukajcie na naszym Instagramie, wkrótce Wam to zademonstrujemy. 
Gdybym na ten wyjazd zabrała ze sobą Wiki, z pewnością przepadłaby na dziale młodzieżowym. Musiała tym razem zaufać mojej intuicji i zdać się na mój gust. Nigdy tego nie robię i nie wybieram sama ubrań dla niej, jednak złamałam zasadę. Nie mogłam się oprzeć, ale byłam pewna, że na punkcie swetra, który dla niej znalazłam, oszaleje. I nie myliłam się wcale! Obłędny!  
Ubolewam tylko nad jednym. W moim mieście nie ma Kiabi. Z pewnością niedługo to się zmieni. Być może pojawi się również i Waszym mieście. Zostaje mi opcja on-line ;-) Wam również. 
 Moja stylizacja - Kiabi 
Photobucket