#robietocochce

DwaRazyW - Inspirujący blog o modzie dla dzieci, nastolatek i mam

Las o tej porze roku zachwyca. Skąpany w kolorach jesieni roztacza przez nami dywan z liści. Niczym po miękkim łóżku można stąpać, leżeć i odkrywać. Tutaj faktycznie Wiwi może robić to co chce. Nie ma żadnych ograniczeń. Jedynym ograniczeniem jest jej wyobraźnia.  
Futro wyciągnęła z szafy, tak na wszelki wypadek, by nie zmarznąć. Tak tak, widzieliście je już w Filharmonii. Smock - uwielbiam. 
Wiecie przecież, że futrzaki to nieodłączna część naszej jesienno-zimowej garderoby. Mamy je w każdym kolorze, no prawie ;-). Pamiętajcie jednak FUTRA TYLKO SZTUCZNE! Zbyt bardzo kochamy, by obdzierać ze skóry ...
Ze sztucznością nie ma za to nic wspólnego jeansowa sukienka Happy Binko. Nie tylko dziewczynki, ale również i ja stawiam na nasze polskie produkty. Jest się czym chwalić. Polskie marki idą przez cały ten fashion jak burza. Zachwycają nas nowymi ciekawymi i odważnymi kolekcjami. A co najważniejsze, stawiają na jakość. Tu nie ma mowy o bylejakości, o byle jakich materiałach i byle jakim szyciu. Nie bójmy doceniać się tego co nasze. 
To co widzimy się w lesie? 


futro Smock
sukienka Happy Binko
czapka Zara
buty Deichmann

 * post ten znajdziecie również na blogu DeichmannPhotobucket