Masz już świąteczne prezenty?

DwaRazyW -Inspirujący blog o modzie dla dzieci, nastolatek i mam

O prezentach świątecznych myślę zawsze już w październiku. Pod koniec listopada mam wszystko gotowe, a w grudniu święty spokój. Moja głowa zaprzątnięta jest tylko choinką i wyszukanymi ozdobami. Jak co rok w moim domu będą biało-różowe święta. Jakoś mi nie po drodze z tradycyjnymi kolorami. Pastelowy róż, czysta biel i lśniące srebro. Ach już nie mogę się doczekać. 
Wiem, że nie tylko ja, ale i każdy z Was boryka się z tym co komu kupić i bije z myślami, czy faktycznie to co podoba się nam, spodoba się również drugiej osobie. Szczególnie tej bliskiej. Gdyby tak wszyscy mogli napisać list do Św. Mikołaja było by zdecydowanie łatwiej. Dziś jedna z moich podpowiedzi - fotoksiążki, fotoalbumy i instabooki PRINTU. Już w trakcie projektowania nie mogę doczekać się kuriera. Każda z nich została zaprojektowana z wielkim zaangażowaniem. Każde zdjęcie do niej wklejone zrobione z wielkim sercem. Przywołują wspomnienia, a każda chwila jest w zasięgu ręki. Piękna pamiątka. Prezent, który spodoba się każdemu. Nie ważne ile ma lat, czym się zajmuje i co lubi. A tworzenie projektu to czysta przyjemność. Taki prezent od serca.

Mam dla Was zniżki 40% na fotoksiążki. Pobrany kod można wykorzystać w ciągu 14 dni, a sam link będzie ważny do końca stycznia 2017 roku.


sukienka aqademiaPhotobucket