Bałtyk Familijnie

Maj. Telefon pokazuje, że za oknem jest niespełna 15 C. Tak trochę nie majowo. Zazwyczaj po majówce byłam już pięknie opalona, a tu po pięknym złotym odcieniu skóry ani śladu. Nie ma co jednak narzekać, bo słońce rozpieszczało nas swoimi promykami grzejąc intensywnie. Pozwoliło nam to na spacery po plaży nawet na bose stopy, a Ci odważniejsi (czytaj Wiki i Wiwi) szaleli na zjeżdżalni na zewnątrz. Ja tam zdecydowanie wolałam moczyć się w ciepłym jacuzzi w zamkniętym aquaparku. 
Dziewczyny bawiły się w wodzie, potem na mini golfie, a wieczorem na dyskotece. W międzyczasie zobaczyłyśmy kilka pokazów cyrkowców, obejrzałyśmy przedstawienie teatralne, zaliczyłyśmy zumbe i park linowy. Na placu zabaw, jak i na popularnej bawialni można było codziennie spotkać nie tylko Wiwianę, ale i ku wielkiemu zdziwieniu i Wiktorię. Niestety ja już się tam nie zmieściłam ;-) 
Ośrodek Wypoczynkowy Familijni w Pogorzelicy stworzony został z myślą o prawdziwie rodzinnym i udanym wypoczynku nad polskim morzem. Tu nawet, kiedy pogoda spłata figle, nie można narzekać na nudę. My do pogody mieliśmy farta, ale sami wiecie, ze nawet w najbardziej letnim okresie potrafi w Polsce być prawdziwa jesień. 
Ośrodek pełen animacji dla dzieci. Żałuję, że nie odkryłam go dawno temu, kiedy moje dziewczyny były jeszcze całkiem małe. Brakowało mi wtedy takiego właśnie miejsca na naszym polskim wybrzeżu. Dwa duże place zabaw na zewnątrz, popularna bawialnia, przemiłe panie animatorki i wiele innych atrakcji, które dają dzieciom mnóstwo radości, a rodzicom chwilę odpoczynku.
Wracamy tu latem... Zdecydowanie! 
Photobucket