Dzień dziecka z marką Apart

Dzień Dziecka powinien trwać cały rok, dlatego ten właściwy nieco przedłużyłyśmy, zresztą podobnie jak w ubiegłym roku. Poprzednią imprezę dziewczyny wspominały całe 365 dni. Trudno się im dziwić. Warsztaty kulinarne z Mateuszem Gesslerem, żywiołowa cha cha z Agustinem Egurrolą oraz pokaz mody z Kasią Sokołowską. Zabawy co nie miara. A to wszystko w uroczych wnętrzach i klimatycznym ogrodzie eleganckiego hotelu DoubleTree by Hilton. Wokół piękna biżuteria Apart i zegarki AM :PM, plejada gwiazd i same słodkości. Zarówno rok temu jak i teraz dziewczyny bawiły się wyśmienicie. 
Wśród zaproszonych gości znalazły się również takie gwiazdy jak Małgorzata Socha, Olivier Janiak, Agnieszka Jastrzębska, Marcin Tyszka, Ada Fijał, Katarzyna Zielińska oraz Karolina Malinowska w roli prowadzącej wydarzenie. Ku radości Wiktorii na pikniku pojawił się również popularny youtuber Blowek, który chciał tak całkiem przypadkiem skraść show Mateuszowi Gesslerowi. A co robiła Wiwianka? Z pewnością już wiecie. Wybieg, Kasia Sokołowska i błysk fleszy ;-) tak tak … pokaz mody to jej świat. Czuła się w tam jak ryba w wodzie. 
Ach te dzieci ... ten ich luz i pewność siebie. Ścianka? A proszę bardzo. Tylko mama jakaś taka nieswoja. Nie ogrania tych fleszy, nie wie, który ma lepszy profil i jak stanąć by ukryć to czy tamto ;-) 
Kochane dzieciaki! Dużo radości i miłości dla Was przez cały rok. Celebrujcie każdy dzień i cieszcie się nim. Kiedyś dorośniecie i za tym zatęsknicie, za tą nudną szkołą, za marudzącymi rodzicami ....
Relację zobaczycie również na stronie Apart

Wiwiana 
sukienka H&M
buty Anniel 
biżuteria Apart

Wiktoria 
top New Yorker
szorty bershka
buty Tommy Hilfiger
biżuteria Apart 

mama
sukienka Sylwia Majdan
buty Anniel 
torebka Zara
biżuteria Apart 
\
Photobucket