3 2 1 START

Całkiem poważnie i z pełnymi konsekwencjami dziś miałam Wam napisać, że czas już się z Wami pożegnać. Jesteście ze mną prawie 4 lata i byliście dla mnie odskocznią od codzienności. To dzięki Wam mogłam realizować swoją pasję nie rezygnując z czasu poświęconego dzieciom. Mogłyśmy razem we trzy tworzyć dla Was i pokazywać skrawek naszej rzeczywistości. Nie było tu lukru, choć na Instagramie faktycznie czasami przesadzałam z tym różem ;-)
Pozwoliliście mi przejść przez dość trudny okres w moim życiu. Ja dałam radę i jestem z siebie dumna, bardzo dumna. Dziś pragnę Wam za to podziękować. 
Pożegnania nie będzie. Za bardzo Was polubiłam 🖤 Będą za to zmiany.

3 2 1 START

W moim życiu bardzo wielkie więc i tu na blogu zmiany też są potrzebne. Od tej pory nie będę Was już zasypywała stylizacjami tylko i wyłącznie dziewczynek. Do moich pojedynczych kadrów się przyzwyczailiście i cieszę się, że je zaakceptowaliście. Cieszę się również, że nie wszystkie teksty bierzecie tak całkiem serio i tolerujecie szczególnie te z przymrużeniem oka (zwłaszcza na moim Instagramie ;-)) 
No właśnie, tam zaglądajcie najczęściej. Wiecie, że to fotografia jest moją pasją, a tam mogę Wam ją pokazać. W Insta zamykam moją codzienność i wszystko to co mnie inspiruje, pobudza do życia i napędza do działania. Na Facebooku ani tu z pewnością tego nie znajdziecie. 
Na blogu wisi już nowy wpis. Kiedyś Wam napisze o tych zmianach ... że warto być silnym, że warto walczyć o swoje i nie dać się. Nie ma rzeczy niemożliwych! A beznadziejności trzeba mówić NIE! 


jeans Zara
buty Anniel Kafka Concept 
Photobucket