Familijni latem

W Familijnych doskonale bawiliśmy się wiosną (tu). Pojechaliśmy tam jeszcze raz by zobaczyć, co dzieje się tam latem. Obiecaliśmy Wam to, więc słowa dotrzymujemy.
Jedno jest pewne, tutaj nie musimy martwić się o pogodę. W Familijnych pogoda jest zawsze. Nawet jeśli za oknem pada deszcz, dzieci mają dzień pełen atrakcji. Animatorzy umilają milusińskim czas do woli, rodzice mogę w tych wydarzeniach aktywnie uczestniczyć, lub tak po prostu najzwyczajniej sobie odpocząć. Ja warsztatów bębniarskich i wieczornego minidisco nie mogłam sobie odmówić. Dawno się tak dobrze nie bawiłam. Nasi fani Instagramowi podglądali nas na Instastory, więc widzieli ile było tam frajdy. 
Ośrodek Wypoczynkowy Familijni w Pogorzelicy dba o swoich małych gości bezgranicznie. Mogę Wam potwierdzić, że z tak bogatą ofertą spotkałam się tylko za granica. 
I kochani wczasowicze, nie marudźcie na pogodę. Chyba czas się przyzwyczaić, że nasz Bałtyk to nie tropikalne wyspy. A jeśli już uda Wam się trafić w te 30C upały to czujcie się zaszczyceni. To ostatnio rzadkość. Wybrałam Familijnych właśnie ze względu na tą pogodę. Wiem, że tutaj przy każdej temperaturze moje dzieci spędzą cudowne wakacje. 
Photobucket