30 sierpnia 2017

ONA i ON

18 lat temu pewna wróżka powiedziała mi, że prawdziwą miłość znajdę z pewnością nie tu gdzie szukam. Tak tak, wróżka. Znacie mnie i wiecie, że to zdecydowanie nie moje klimaty. Zaciągnęła mnie do niej moja przyjaciółka. Na stole leżały karty, paliła się świeczka i było jakoś tak dziwnie mrocznie. Wtedy cała ta sytuacja wydawała się dla mnie co najmniej śmieszna. Dziś podchodzę do niej już z całkowicie innym nastawieniem, bo wszystko co wyczytała tamtego dnia z kart w moim życiu się sprawdziło. Zdałam sobie sprawę z tego dopiero wtedy, kiedy ułożyłam sobie życie na nowo z nieco młodszym partnerem. To też przewidziała. Traktowałam to kiedyś z dużym przymrużeniem oka. 
I jak widzicie życie płata nam figle. Ciągle nas czymś zaskakuje, a czas biegnie nieubłaganie. Tik tak tik tak. Zegarek odmierza nam czas. Teraz nie zmarnujemy już ani sekundy. APART nam w tym zdecydowanie pomoże. Damskie zegarki Elixa podążają za światowymi trendami i nieustannie zadziwiają nas nowymi ciekawymi modelami. Zegarek Marcina to kolejny z jego kolekcji Aztorin, który idealnie komponuje się z męską biżuterią tej samej marki. Ten duet pasuje do siebie idealnie nie tylko na naszych dłoniach. 
Pielęgnujcie więc Moi Drodzy swoją miłość. Rozpieszczajcie do woli i nie marnujcie w tym nawet najmniejszej chwili. Każda jest wyjątkowa. Twórzcie swoje piękne historie i zbierajcie z nich pamiątki. Kiedyś będziecie mieć co wspominać.  


ONA
sukienka Sylwia Majdan
zegarek Elixa Apart
bransoletka Apart
buty Anniel Kafka Concept

ON
bransoletka Aztorin Apart
polo Lacoste
spodnie Zara
buty Lasocki