ONA i ON

18 lat temu pewna wróżka powiedziała mi, że prawdziwą miłość znajdę z pewnością nie tu gdzie szukam. Tak tak, wróżka. Znacie mnie i wiecie, że to zdecydowanie nie moje klimaty. Zaciągnęła mnie do niej moja przyjaciółka. Na stole leżały karty, paliła się świeczka i było jakoś tak dziwnie mrocznie. Wtedy cała ta sytuacja wydawała się dla mnie co najmniej śmieszna. Dziś podchodzę do niej już z całkowicie innym nastawieniem, bo wszystko co wyczytała tamtego dnia z kart w moim życiu się sprawdziło. Zdałam sobie sprawę z tego dopiero wtedy, kiedy ułożyłam sobie życie na nowo z nieco młodszym partnerem. To też przewidziała. Traktowałam to kiedyś z dużym przymrużeniem oka. 
I jak widzicie życie płata nam figle. Ciągle nas czymś zaskakuje, a czas biegnie nieubłaganie. Tik tak tik tak. Zegarek odmierza nam czas. Teraz nie zmarnujemy już ani sekundy. APART nam w tym zdecydowanie pomoże. Damskie zegarki Elixa podążają za światowymi trendami i nieustannie zadziwiają nas nowymi ciekawymi modelami. Zegarek Marcina to kolejny z jego kolekcji Aztorin, który idealnie komponuje się z męską biżuterią tej samej marki. Ten duet pasuje do siebie idealnie nie tylko na naszych dłoniach. 
Pielęgnujcie więc Moi Drodzy swoją miłość. Rozpieszczajcie do woli i nie marnujcie w tym nawet najmniejszej chwili. Każda jest wyjątkowa. Twórzcie swoje piękne historie i zbierajcie z nich pamiątki. Kiedyś będziecie mieć co wspominać.  


ONA
sukienka Sylwia Majdan
zegarek Elixa Apart
bransoletka Apart
buty Anniel Kafka Concept

ON
bransoletka Aztorin Apart
polo Lacoste
spodnie Zara
buty Lasocki
Photobucket