Życzymy Wam Wesołych Świąt!

W tym roku zdecydowanie szybciej niż inni mamy w domu choinkę. Piernikami pachnie u nas już od dawna, więc sezon na "zostaw to na święta" uważam jak najbardziej za otwarty. Jakimś dziwnym cudem dość duża partia pierników zniknęła jeszcze przed świętami. Wiem, że cuda się zdarzają, a podobno dopiero w Wigilię, a do Wigilii jeszcze całkiem daleko. Ukradkiem w trakcie robienia naszej sesji świątecznej Wiwiana opróżniła jeden słoik z piernikami, a potem w weekend ktoś dobrał się do reszty (tu) W konsekwencji pierniki zrobiliśmy po raz drugi. Dla dzieciaków to niezła frajda, więc nie trzeba było ich długo namawiać. Gorzej ze sprzątaniem, tu zdecydowanie już mniej chętnych. Jak zwykle zresztą ;-) 
Pierniki są, choinka jest, nawet Mikołaj się znalazł, tylko co z tymi prezentami? Jak co roku odwieczny problem. Dzieci piszą listy, a Mikołaj staje na głowie, by właściwe dowieźć właściwym osobom na czas. Kurierzy mocno go w tym wspierają. Tak na marginesie my swojego bardzo pozdrawiamy. 
Podpowiemy Wam z czego ucieszy się na pewno każda kobieta. Nie ważne ile ma lat  8, 13 czy 38. Biżuteria to prezent zawsze trafiony, zawsze pożądany i lubiany. Nigdy jej za wiele, a my kobiety tak już mamy, że błyskotki uwielbiamy. 
Apart ze swoją świąteczną ofertą pozwala na pełne szaleństwo. Ja z dziewczynkami zawsze kiedy wchodzimy do salonu przepadamy, każda z nas w innym zakamarku. Jak widać mamy inne potrzeby, ale Apart to przecież wie. 
Kochani życzymy Wam, byście pod choinką znaleźli te wymarzone prezenty, takie od serca, by pozostały z Wami na długie lata tworząc historię być może nawet taką z pokolenia na pokolenie. 
Wiwiana
biżuteria Disney by Apart
zegarek AMPM Apart
sukienka i lalka La lalla

Wiktoria
biżuteria Elixa by Apart
koszula sinsay
jeansy bershka

mama
biżuteria Apart 
sukienka La lalla

Photobucket