Walentynki
Kilkanaście lat temu nikt nie sądził, że Walentynki skradną nasze serca do tego stopnia, że 14 lutego poddamy się całkowicie magii Dnia Zakochanych.
Z pewnością należę do tego grona, które uważa, że nie da się okazać uczucia w jeden dzień. Walentynki powinny trwać cały rok. Nie mniej jednak lubię kwiaty i diamenty, a każda okazja by je dostać jest odpowiednia. Nie jestem wyjątkiem, bo przecież, która kobieta tego nie lubi. Lubimy biżuterię i drobną delikatną aż po tą tylko na specjalne wyjścia. Osobiście stawiam na funkcjonalność. Moja biżuteria musi być wielozadaniowa i sprawdzić się w każdych okolicznościach. Naszyjnik marki Apart, który znalazłam w swoim Walentynkowym serduszku (znajdziesz go tu) mogę nosić na kilka sposobów. Zresztą sami zobaczcie. 
Kochani życzę Wam cudownego Dnia Walentynek nie tylko 14 lutego, ale codziennie. Kochajcie i okazujcie sobie miłość na każdym kroku. Oczywiście my kobiety nie mamy nic przeciwko diamentom, możemy dostawać je każdego dnia, ale pamiętajcie, że czułe gesty i słowa "Kocham Cię" potrafią zdziałać cuda. 
Marka Apart ma dla Was z tej okazji konkurs. Szczegóły znajdziecie na http://www.apart.pl/swiat/czaszakochanychapart2018 Powodzenia!Photobucket