Wiosna z TK MaxxW poprzednim wpisie towarzyszyliście nam podczas poszukiwania skarbów dla najmłodszych w TK Maxx. Poszukiwania te zakończyły się owocnie.
Świetnie się złożyło, ponieważ w weekend pogoda w Szczecinie była iście wiosenna. Postanowiłyśmy więc przetestować nasze skarby. 
Bardzo chętnie robimy zakupy w TK Maxx, gdyż asortyment sklepu jest unikatowy, a w sklepie bardzo często są tylko pojedyncze sztuki. Znajdujemy tu również znane marki w cenach do 60% niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. 
Do TK Maxx wpadniemy pewnie jeszcze nie raz, spieszcie się więc, bo trwa tam wielka dostawa produktów dla dzieci. Oczywiście, przy okazji zajrzę do pozostałych działów tematycznych, czyli mody damskiej, mody męskiej, akcesoriów, obuwia oraz do mojego ulubionego działu z akcesoriami dla domu. Tam zdecydowanie mogę zostać dłużej. Wiwiana zadowolona, bo może wtedy spokojnie poszaleć wśród zabawek w dziale dziecięcym. 
Pamiętajcie, że w TK Maxx zakupić można karty upominkowe, które są ważne bezterminowo. Karty są do nabycia w każdym TK Maxx oraz na http://www.tkmaxx.pl/Karty-Upominkowe

Photobucket