O CZYM SZUMIĄ DRZEWA?Dziś zabierzemy wszystkich młodych miłośników leśnych spacerów na niebanalny spacer z książką w ręku. W dzień premiery chcemy pokazać Wam pierwszą dziecięcą książkę Petera Wohllebena "O czym szumią drzewa".
Nie jest to zwykła książka. Spełnia rolę przewodnika po leśnych spacerach i z pewnością wyciągnie na przechadzkę nawet największego lenia kanapowego. 
Mnóstwo dziecięcych pytań i jeszcze więcej odpowiedzi na nie. Ciekawie zilustrowana i opowiedziana historia lasu i przyrody. Idealna alternatywa na szukanie wiadomości w książce, a nie w Internecie. Jeszcze lepsze rozwiązanie, na zabranie ze sobą książki do lasu i sprawdzenie w rzeczywistości czy faktycznie drzewa mają pryszcze i czy mają babcie i dziadków?
Pozycja obowiązkowa w każdej dziecięcej biblioteczce. Już za chwilę Dzień Dziecka, pomyśl więc o mądrym prezencie dla swojego dziecka czy wnuka. Wiwiana stwierdziła, że gdyby tak właśnie wyglądał podręcznik do przyrody w szkole z pewnością nauka tego przedmiotu byłaby zdecydowanie ciekawsza.   
Przesyłam Wam adres do strony książkowej: 
http://www.otwarte.eu/landings/oczymszumiadrzewa/
Photobucket