FOOTWAY


Witajcie Kochani! Naszego nowego członka rodziny zdążyliście poznać już na Instargamie. Wiwiana marzyła o nim od lat. No i w końcu jest, taki o jakim śniła. Słodziak straszny, biega po całym domu, bawi się z kotem i gryzie wszystkie buty ... No właśnie z tym musimy uważać chyba najbardziej. Oczywiście najsmaczniejsze są te najnowsze.
Skoro o butach mowa to dziś napiszę Wam kilka słów o naszych Lacoste. Wybraliśmy je razem z Marcinem z internetowego sklepu www.footway.pl. Internetowe zakupy obuwia są całkiem przyjemne, w szczególności dla nas. Nie lubimy chodzić po sklepach, nie sprawia nam to przyjemności i zdecydowanie bardziej wolimy ten czas spędzić na spacerze po lesie, a nie po galerii.  Sklep internetowy daje nam możliwość dużego wyboru co do koloru czy rozmiaru. W sklepach stacjonarnych różnie z tym bywa.
Modele, które wybraliśmy, utrzymane są w podobnym stylu. Różnią się od siebie w zasadzie detalami, są niezwykle wygodne i pasują zdecydowanie do wszystkiego. Nienachalne delikatne logo nie rzuca się w oczy. Taki stonowany styl nam zdecydowanie odpowiada.
Buty po dokonaniu zamówienia dotarły do nas kurierem w ekspresowym tempie. Takie zakupy to ja bardzo lubię!
Zamiast do galerii zapraszam Was  na spacer. Tym razem nie do lasu, ale na pobliską marinę, a tych którzy jeszcze nie znają Cocosa, zapraszam na Instagram. Miłego dnia!
buty Lacoste www.Footway.pl
spódnica Sylwia Majdan
bluzka Zara
zegarek, bransoletka Daniel Welington
smycz www.Heydog.coKoszula DKNY
jeansy Zara
buty Lacoste 
zegarek Elixa ApartPhotobucket