#dzienblogaapartKiedy przyszło do mnie zaproszenie by Dzień Bloga świętować razem z marką Apart nie zawahałam się ani chwili. Dopiero co wróciłam z wakacji i dodatkowe dwa dni wolnego w środku tygodnia były jak znalazł. Nie ma to przecież jak weekend w środku tygodnia!
Apart ugościł nas w pięknych wnętrzach dworku Weranda Home w starej Puszczy tuż nad jeziorem usłanym liliami wodnymi. Tego nie da się opisać, więc co nie co zamierzam Wam pokazać. 
Zapraszam również na www.fashion.apart.pl po jeszcze więcej. 

Cały nasz pobyt towarzyszyła nam ambasadorka marki - Kasia Sokołowska. Tyle radości z życia i energii można jej tylko pozazdrościć.  O swojej pracy mogłaby mówić godzinami. 


Kobiety kochają kwiaty tak samo jak biżuterię. Monika pokazała nam podczas warsztatów jak można połączyć jedno z drugim. Biżuteria Elixa idealnie się do tego nadaje. Ja jestem pod wrażenie, a Wy? 

Wszędzie kwiaty, najpiękniejsze jednak te na wodzie. Pokusa zobaczenia ich z bardzo bliska zaciągnęła nas aż na łódkę. Tutaj mogliśmy delektować się czasem tylko dla siebie. Bardziej romantycznego miejsca chyba jeszcze nigdy nie doświadczyłam. Brakuje tylko pięknej sukni, welonu i bukietu kwiatów. Wszystko przed nami!  


A kiedy przyszła wieczorowa pora, czas założyć szpilki. Wykwintne jedzenie i pyszne wino rozpieszczało nasze kubki smakowe. 

Tak tak pyszne jedzenie. Wybaczcie, ale było tak dobre, że większości nie zdążyłam dla Was sfotografować. Było nawet śniadanie na trawie ...
Cudownie spędzony czas. Bardzo inspirujące i magiczne miejsce z przepysznym jedzeniem w tle. Nikt chyba jeszcze nie dopieścił tak mojego podniebienia i nie dostarczył takich walorów estetycznych. 

Dziękujemy marce Apart za masę pięknych wspomnień i za to, że dba, byśmy mogły eksponować swoje piękno poprzez biżuterię.  

Photobucket