inspiracje xmasMałymi krokami zbliżają się święta. Nie zamierzam biegać za prezentami na ostatnią chwilę. Lubię obdarowywać najbliższych przemyślanymi prezentami, dlatego biorę się za to znacznie wcześniej. Chciałabym by moje podarunki były trafione, a nie schowane po świętach na dno szafy. 
Z prezentem dla mojego mężczyzny mam zawsze największy problem i nie dlatego, że jest wybredny, ale nie ma co ukrywać, że zdecydowanie łatwiej znaleźć idealny prezent dla dziecka. Dzieci zazwyczaj piszą długie listy i jest w czym wybierać. Tu raczej ogranicza nas tylko wielkość worka Świętego Mikołaja, a raczej zasobność jego portfela. 
Przy wyborze tego prezentu postawiłam na klasykę. Razem z Marcinem lubimy prostotę i minimalizm, dlatego model Aztorin Classic wyszukany w Apart idealnie trafia w jego gusta. 
No tak, ten prezent Marcin dostał dużo wcześniej, bym mogła go Wam pokazać, dlatego życzę Wam miłego poszukiwania prezentów a sama biegnę szukać tego, który w tajemnicy przed nim schowam pod choinkę. Photobucket