Wesołych Świąt


W końcu nadszedł ten magiczny czas. Do świąt zostało zaledwie kilka dni. Pierniki zjedzone, ale to już tradycja. Trzeba było piec raz jeszcze. Teraz są schowane i czekają na ten cudowny czas. Pochowane są również i prezenty. Mam nadzieję, że moje dziewczyny ich nie znajdą wcześniej. Każdego roku staram się zrobić je dużo wcześniej, by były przemyślane i faktycznie oczekiwane. 
Mogę więc już z czystym sumieniem napisać, że jestem gotowa na święta. Z Wiwianą wybrałyśmy na ten wieczór stosowną biżuterię marki Apart. Delikatne srebro z cyrkoniami zdobi moje dłonie. Do szarej dopasowanej sukienki wręcz idealne. Wiwi tym razem nie była tradycjonalistką i nie dobrała świątecznych akcentów. To jej pierwsze święta z wymarzonym psem, więc założyła bransoletkę z motywem zwierzęcym. Dla swojego ulubieńca przygotowała elegancją muchę. Patrzę na to tak trochę z przymrużeniem oka, ale przyznajcie, że Cocos wygląda w niej bardzo dostojnie. 
Teraz nie pozostaje mi nic innego, jak czekać na pierwszą gwiazdkę. To będzie piękny czas, spędzony w rodzinnym gronie, w otoczeniu tych, których kocham. 
Wesołych Świąt Moi Drodzy!  biżuteria Apart
mama sukienka Sylwia Majdan
Wiwiana sukienka Zara
pies mucha Chloe`s HomePhotobucket