PERŁY NA DZIEŃ KOBIETPerły to naturalne klejnoty. Od zawsze były symbolem bogactwa i miłości. Od wieków kojarzono je z elegancją i harmonijnym pięknemUtożsamiano je z subtelnością i wytwornością w najczystszej postaci. 
Dawno temu perły mogły nosić tylko te najzamożniejsze damy. Tylko jedna małża na wiele tysięcy wytwarza ładną biżuteryjną perłę, a wyłowienie jej graniczyło z cudem. Odnalezienie tej wyjątkowej było więc bardzo czasochłonne. Nic więc dziwnego, że perły ceniono bardziej niż złoto. Odkąd pojawiły się hodowle pereł stały się one dostępne praktycznie dla każdego. 
Kiedyś perły kojarzyły mi się wyłącznie ze staroświeckim naszyjnikiem babci. Dziś są elementem pięknej wyszukanej biżuterii i nie mają już nic wspólnego z tą biżuterią, którą nosiła babcia.
Idealnym uzupełnieniem mojej stylizacji z perłami w roli głównej jest zegarek Elixa. Przyznam szczerze, że takie stylizacje black&white to moje ulubione. Są niezobowiązujące i pasują na każdą okazję, a zegarek wkomponowuje się wprost doskonale.
Perły od Apart zamierzam nosić nie tylko na wykwintne bale. Będą perfekcyjnym dopełnieniem mojego stonowanego stylu na co dzień.   
Tak na marginesie to znakomity pomysł na prezent na Dzień Kobiet. Perły to przecież symbol miłości. Uważam, że każda kobieta powinna je mieć w swojej szkatułce. 

Subtelne perły i oryginalny zegarek znajdziecie na stronie Apart

Photobucket